HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Kraken’in NFT Pazar Yeri, NFT Teminatlı Kredilere İzin Verecek

NFT alanı, her çeyrekte 10 milyar dolardan fazla ticaret hacmi işlemektedir ve son zamanlardaki büyüme çok sayıda şirketi gelişmekte olan sektöre çekmektedir. Artan sayıda kripto para borsası NFT pazarlarını başlatıyor.

Kraken, NFT Pazar Yeri Başlatmada Binance, FTX ve Coinbase’e Katıldı

Kripto para borsası Kraken, yenilmez token (NFT) pazarını başlatmaya hazırlanıyor. Ancak CEO, Kraken’in NFT pazarının, kullanıcıların diğer hizmetlere erişmek için NFT’lerinden yararlanmalarına izin vereceği için diğerlerinden farklı olacağını açıkladı.

Powell, NFT alanının hala ilk günlerinde olduğuna ve NFT’lerin faydasının gelecek yıl ana odak noktası olacağına inanıyor.

“Birinci aşama spekülasyon, ikinci aşama sanat satın almak ve sanatçıları desteklemek, üçüncü aşama NFT’lerin işlevsel kullanımları olacak” diye ekledi.

NFT destekli krediler, kripto para birimi alanında popüler hale geliyor. Bununla birlikte, hizmetlerin çoğu Arcade ve Nexo gibi DeFi platformları tarafından sunuluyor ve Kraken, bu modeli benimseyen ilk merkezi kripto borsası olmaya hazırlanıyor.

Kraken kısa süre önce velayet dışı kripto para birimi staking hizmetleri sunan bir platform olan Staked’i satın aldı . Satın alma, Kraken’in yeni yatırımcıları çekmesine ve NFT platformunun kullanım durumunu genişletmesine izin verecek.

Dikkatinizi Çekebilir: GNOSİS Güncellemesi

Kripto Platformları Finansal Hizmetlerini Genişletiyor

DeFi alanının ortaya çıkışı, insanların bazı geleneksel finansal hizmetlere erişmesini kolaylaştırdı. Kripto şirketleri, insanların NFT’lerini kredilere erişmek için teminat olarak kullanmalarını sağlayarak, merkezi olmayan bir şekilde daha geleneksel finansal hizmetler sağlıyor.

Kraken, dünyanın önde gelen kripto borsalarından biridir ve son aylarda hizmetlerini genişletmektedir. Geçen hafta Kraken , Avalanche blok zincirinin yerel belirteci olan AVAX’ı listeledi . Borsa ayrıca Shiba Inu veLUNA, Terra’nın yerel simgesi, son haftalarda.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu