Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)Haberler

Kraken, Dogecoin Vadeli İşlemlerini Listeleyecek

20 Haziran'da Amerikan kripto para borsası Kraken, dijital varlık-meme Dogecoin (DOGE) üzerinde vadeli işlemlere başlayacak.

Vadeli işlem sözleşmeleri yapmak için tüccarlar çok taraflı bir cüzdana erişebilecekler. Farklı para birimlerini teminat olarak kullanmanıza ve karları önceden seçilmiş varlıklara dönüştürmenize olanak tanır. Örneğin, kullanıcılar DOGE/USD’de bir pozisyon açabilir ve bitcoin’de kar elde edebilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Dogecoin, büyük harf kullanımı ile önde gelen kripto para birimlerinin çoğunun piyasalarında azalan düşüş eğiliminden kaçınamadı. Coinin fiyatı 18 Haziran’da düşmeye başladı ve gün sonunda 0,0491 dolardan (Binance borsasında) Mart 2021’den bu yana en düşük seviyeye geriledi. Hızlı bir düzeltme sayesinde varlığın fiyatı 0,05 doların üzerinde bir aralıkta sabitlendi.

DOGE oranı değişikliğinin dinamikleri, doge, dogecoin, kraken
DOGE oranı değişikliğinin dinamikleri

Cumartesi günü, mem kripto para birimine olan sevgisinden dolayı “Dogecoin’in Babası” olarak adlandırılan Elon Musk, DOGE’nin SpaceX ürünlerini satın almak için kullanılacağını duyurdu. İşadamı ayrıca madeni paraların kabul edileceği ürünlerin listesini genişletmeyi de ima etti. Ancak Musk’ın bu kez yaptığı paylaşım, DOGE’nin fiyatının yükselmesi için bir tetikleyici olmadı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu