Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Kraken Borsası Kurumsal Staking’i Duyurdu

Kraken Borsası Kurumsal Staking'i Duyurdu

Kraken kripto para borsasının liderliği, amacı staking’den gelir elde etmek olan yapılandırılmış ürünleri piyasaya süreceğini duyurdu. Bu hizmetlerin özelliği, sıradan tüccarlara değil, kurumsal yatırımcılara yönelik olmalarıdır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Şirket, Staked ile anlaşma yaptıklarını ve sonunda birlikte yenilikçi ürünler geliştirdiğini duyurdu. Şimdi platform yönetimi bu segmentte pazar lideri olmaktan bahsediyor. Proje ekibi, staking’i platformun kurumlar için sunduğu diğer hizmetlerle birleştirmeyi amaçladığını belirtti.

Staked bölümünün başkanı Tim Ogilvie, şirketinin programcılarının dijital varlıkların kâr elde etmesi için çeşitli kullanım durumlarını temsil eden yapılandırılmış ürünler oluşturmak için birkaç yıldır çok çalıştığını söyledi.

Çok yakın bir gelecekte, lansmanlarının kesin tarihleri ​​açıklanacak. Yeni araçların, yatırımcılara sanal varlıklara bahis oynamalarına ve ardından vadeli işlem sözleşmeleri satmalarına izin verecek daha iyi stratejiler sağlayacağını kaydetti.

Uzman, bu yaklaşımın yenilikçi olmadığını, ancak rafine edildiğini ve optimize edildiğini belirtti. Bu strateji, yatırımcıların altta yatan kripto para biriminin oynaklığının etkisini azaltırken tüm riskleri en aza indirerek ödül almalarını sağlayacaktır. Kar %4 ile %7 arasında değişecektir.

Dikkatinizi Çekebilir: Ukrayna hükümeti Meta Tarih NFT Müzesi’ni açtı

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Kraken’in kurucularının, merkezi olmayan finans (DeFi) araçlarını kendi takas edilemez token (NFT) platformlarına entegre edeceklerini açıkladıklarını bildirdi. Müşteriler, tahsil edilebilir dijital sanat yoluyla kripto kredi hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu