Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri
Trend

Koreli finans şirketi tüm çalışanlarını Metaverse eğitimine gönderdi

Metaverse eğitimi alan işçiler...

Dünyanın en büyük plastik kart üreticisi Shinhan Card, tüm çalışanlarını Metaverse sanal bir eğitim kampına gönderdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Shinhan Card, dünyanın en iyi plastik kart üreticisi unvanını elinde tutmasıyla tanınır. Ancak bu sefer şirket, farklı bir nedenden dolayı finans ve kripto topluluğunun ilgi odağı oldu. Koreli dev, tüm çalışanlarını metaverse’de çalışmaya göndermek gibi alışılmadık bir adım attı. Seullular, bir sıçrama tahtası olarak Gather.town projesini seçtiler.

Dikkatinizi Çekebilir: DecentWorld Geliştiricileri Başarılı Lansman Hakkında Konuşuyor

Burada uzmanların görevleri tamamlaması ve ticari operasyonları nasıl yürüteceğini öğrenmesi gerekecek. Shinhan’ın misyonu, çalışanların şirket için yeni bir vizyon elde etmelerini sağlamaktır: “Daha Dostu, Daha Güvenli, Daha Yaratıcı”.

Bu arada Shinhan, Kore pazarında teknolojiyle ilgilenen tek oyuncu değil. KB, Hana ve diğer yerel bankalar daha önce metaverse piyasasına girişlerini duyurdular.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu