Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kısa vadeli yatırımcılar, bitcoin 47.000 doların altında işlem görürken zarar ediyor

Trader'lar Bitcoin 47.000 doların altında işlem gördüğü sürece zarar edece gibi görünüyor.

14 Mart Pazartesi gecesi Bitcoin (BTC) 38.802 dolara düştü. Geçen haftanın sonunda kripto para 40.000 doların üzerindeki değerlerde tutunmaya çalıştı ancak başka bir satış dalgası eski seviyelerine dönmesini tetikledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için bizi Twitter‘dan takip edin.

En büyük kayıplar, kripto para birimine maksimum değerlerde işlem yaparken giren yatırımcılar tarafından yapılıyor.

Blockforce Capital analisti Brett Munster’e göre, kısa vadeli tüccarlar, btc 47.000 doların altında işlem gördüğü sürece kırmızıda kalacak.Buna göre, bu işarete yaklaşmaya çalıştığı anda, baskı kaçınılmaz olarak artacak ve spekülatörler, Bitcoin’e satış yapmaya başlayacak. kayıpları geri kazanmak.

Dikkatinizi Çekebilir: Şubat ayında üretimdeki düşüş btc madenciliğini etkilemedi

Bitcoin’e Benzer bir bakış açısı stratejist Miller Tabak + Co. tarafından paylaşılıyor. Matt Maley.

Şunları vurguladı:

Geçen yıl bitcoin satın alan birçok yatırımcı hala acı çekiyor. Her sıçramayı belirsizlik karşısında geri dönmek için bir fırsat olarak kullanıyorlar.

Birkaç yıl önce BTC satın alan yatırımcılar kazanan bir konumda. TIAA Bank başkanı Chris Gaffney, tüm paralarını satmadıklarını, ancak kripto para biriminin bir kısmının satışından kazandıklarını söyledi.

Ona göre Bitcoin, sırf bu tür yatırımcılar yüzünden dar bir aralıkta işlem görüyor. Kripto para biriminin değerinde daha fazla büyümeyi engelleyen rezervlerin bir kısmını karlı bir şekilde boşaltırlar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu