Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kıdemli Trader Tone Vays Şiddetli Bitcoin Kırılımını Öngördü, Mevcut Fiyat Hareketinin Sadece Küçük Bir Hareket Söyledi

Yeni bir strateji oturumunda Vays, 118.000 YouTube abonesine, BTC’nin Mart 2020’de pandemi kaynaklı çöküşten kurtulduğundan beri Bitcoin’in yükselişte olduğunu söyledi.

“Bu sadece boğa piyasasında bir hız tümseği.

%50 düşüş yaşadık (Mayıs 2021)… Ve şimdi ise yaklaşık %38 düşüş yaşadık.

Ays’e göre, Bitcoin aylık grafikte yükselen büyük bir üçgen içinde işlem görüyor . Teknik oluşum, bir varlık direnci kırdığında yükseliş trendinin devam ettiğini gösteren bir yükseliş modelidir.

Dikkatinizi Çekebilir: Takip Etmeniz Gereken 15 Kripto Para Analisti

“Bunun patlak vermesini bekleyemem.

Ve ne kadar geç patlarsa, yukarı yönde o kadar şiddetli olacak. [Bitcoin] harika görünüyor.

Aylık grafik kesinlikle harika görünüyor.”

Bitcoin Aylık Grafik
Bitcoin Aylık Grafik

Vays’in grafiğine göre, BTC’nin 100.000 doların üzerinde büyük bir ralliyi ateşlemek için 60.000 dolar civarında direnç kazanması gerekiyor.

Kısa vadede Vays, Bitcoin’in onu düşük seviyenin kesinlikle içinde olduğuna ikna etmek için kilit bir seviyenin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

“Bu dört günlük mumda hareketli ortalamadan biraz geri çekildik. Ancak sonraki dört günlük mum, bir sonraki hareketli ortalamayı kolayca kırabilir ve bu, mumdan sonra, hareketli bir ortalama geçişine sahip olacağınız anlamına gelir.

Yani bir sonraki mum bize güç gösteriyorsa… Bir sonraki mum 51,750 $ kırarsa, o zaman %20 ila %33’ü piyasa artışı olur.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu