HaberlerNFT Haberleri

Kıdemli 3D Tasarımcısı Peter Dennelis NFT Alanına Girdiğinde Ne Olduğunu Öğrenin / Majestic Bears NFT

Yakın zamanda, Majestic Bears NFT projemizde işbirliği yapmak için kapsamlı profesyonel geçmişe sahip birkaç sanatçıyla görüştük. Bu sanatçılardan biri, 11 yılı aşkın süredir sektörde olan ünlü bir 3D tasarımcısı olan Peter Dennelis’ti. Disney, Warner Bros, Universal Pictures gibi şirketlerle ve bir dizi başka yerleşik şirketle çalışma konusunda tonlarca deneyim kazandı.

Efsanevi yapım tasarımcısı Andy Nicholson’ın yönetiminde Peter, Jurassic World: Fallen Kingdom için her türlü egzotik yaratığın tasarlanmasına yardımcı oldu. Ayrıca 2016 yılında Kate Hawley ile birlikte Suicide Squad ve Adam Stockhausen ile 2018 yılında Steven Spielberg filmi Ready Player One ve daha pek çok yapım için kostüm tasarımında önemli bir rol oynadı.

Şimdi 3D tasarımcı olan NFT sanatçısı Peter Dennelis ile bir diyalog kurmak için bir araya geldik ve kapsamlı yaratıcı geçmişine içeriden bir göz attık. Biraz sohbet ettikten sonra, Majestic Bears NFT projesini hayata geçirmeye yardımcı olacak bir sanatçı için ideal seçim olacağına ikna olduk.

Her biri stil, moda ve arka plan açısından farklılık gösterse de, her Majestic Bear büyük bir başarı simgesidir. Enerjiyle dolup taşıyorlar, yukarı doğru hücum etmeye ve her an dünyayı ve Metaverse’i ele geçirmeye hazırlar.

Yakın zamanda, Majestic Bears NFT projemizde işbirliği yapmak için kapsamlı profesyonel geçmişe sahip birkaç sanatçıyla görüştük. Bu sanatçılardan biri, 11 yılı aşkın süredir sektörde olan ünlü bir 3D tasarımcısı olan Peter Dennelis'ti. Disney, Warner Bros, Universal Pictures gibi şirketlerle ve bir dizi başka yerleşik şirketle çalışma konusunda tonlarca deneyim kazandı. Efsanevi yapım tasarımcısı Andy Nicholson'ın yönetiminde Peter, Jurassic World: Fallen Kingdom için her türlü egzotik yaratığın tasarlanmasına yardımcı oldu. Ayrıca 2016 yılında Kate Hawley ile birlikte Suicide Squad ve Adam Stockhausen ile 2018 yılında Steven Spielberg filmi Ready Player One ve daha pek çok yapım için kostüm tasarımında önemli bir rol oynadı. Şimdi 3D tasarımcı olan NFT sanatçısı Peter Dennelis ile bir diyalog kurmak için bir araya geldik ve kapsamlı yaratıcı geçmişine içeriden bir göz attık. Biraz sohbet ettikten sonra, Majestic Bears NFT projesini hayata geçirmeye yardımcı olacak bir sanatçı için ideal seçim olacağına ikna olduk. Her biri stil, moda ve arka plan açısından farklılık gösterse de, her Majestic Bear büyük bir başarı simgesidir. Enerjiyle dolup taşıyorlar, yukarı doğru hücum etmeye ve her an dünyayı ve Metaverse'i ele geçirmeye hazırlar.
NFT Tasarimcisi

Majestic Bears NFT projesi hakkındaki düşüncelerini ve onu bu konuda en çok neyin heyecanlandırdığını öğrenmek için Peter Dennelis ile sohbet etmek için oturduk. NFT dünyasına geçişin onun için nasıl bir şey olduğundan da bahsettik.

S: Majestic Bears hakkında sizi en çok ne heyecanlandırıyor?

Peter Dennelis: Her şey. Bunu herhangi bir faktöre indirgeyemem – tüm NFT’ler, kripto ve Metaverse kavramı benim için büyüleyici. Ama Majestic Bears ile ilgili en heyecan verici şeylerden biri kesinlikle söyleyebilirim ki, bu kreasyonlar benim yaptığım diğer parçalardan tamamen farklı bir şekilde hayat bulacaklar. Bununla, insanların Metaverse’deki Majestic Bear ile etkileşime girebileceklerini kastediyorum. Her birinin, onları orada gördüğüm diğer sıradan projelerden tamamen ayıran benzersiz kişilikleri ve özel yetenekleri olacak.

S: Majestic Bears hakkında sizinle iletişime geçmeden önce NFT’ler hakkında ne biliyordunuz?

Peter Dennelis
Peter Dennelis

Peter Dennelis: Çok değil. Biliyor musunuz, birkaç aydır çeşitli kaynaklardan – TV, YouTube, adını siz koyun – NFT’ler hakkında bir şeyler duyuyordum. Hala NFT’ler hakkında pek bir şey bilmediğimi kabul edeceğim, ama hey – eğer rapçiler ve diğer yüksek profilli insanlar Bored Apes gibi NFT’ler için yüz binlerce dolar ödüyorsa, o zaman kesinlikle orada araştırmaya değer bir şey var.

Dikkatinizi Çekebilir: KPMG Kanada, Bilançosuna BTC Ve ETH’yi Ekleyerek Büyüyen Kurumlar Listesine Katılıyor – Son Dakika Haberleri

İlginç, çünkü sadece birkaç ay önce, her yıl düzenlenen çağdaş sanat sergisi Art Basel’e katılmak için Miami Beach’e gittim. Aslında orada Majestic Bears’ın kurucu ortağı olan Julien ile tanıştım. Kuruluşundan bu yana NFT alanındaydı ve bunun hakkında konuşmalar yapmak için farklı ülkelere seyahat ediyordu. Onunla tanıştığımda, projesinin potansiyeli olduğunu biliyordum. Üstelik koleksiyonu için bir sanatçı arıyordu… Birkaç kez buluşup sohbet ettikten sonra, bağlantı kurarak Majestic Bears üzerinde birlikte çalışmaya karar verdik.

 

S: NFT alanında çalışmaya devam edecek misiniz yoksa filmlerdeki çalışmalarınızdan çok fazla zaman ayırdığını mı düşünüyorsunuz?

Peter Dennelis: Suicide Squad ve Ready Player One gibi yapımlarda çalışmayı ne kadar sevsem de, şimdilik büyük ihtimalle NFT’ler üzerinde çalışmaya devam edeceğimi söylemeliyim. Majestic Bears’ı bile bitirmedik ve şimdiden başka bir NFT projesi için bazı fikirler bulmaya başladım. O kadar çok şey oluyor ki, kaçırmayı göze alamam!

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu