Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Kevin O’Leary, Kasım Ayından Bu Yana Kripto Para Kazancını İki Katına Çıkardı

Kevin O'Leary, Kasım Ayından Bu Yana Kripto Para Birimlerine Kazancını İki Katına Çıkardı

CNBC ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Kanadalı yatırımcı Kevin O’Leary, Joe Kernen Ask’ın sahadaki etkisi hakkında ortak ev sahibi olduğunda “kripto ve blok zinciri” portföyünün %20’sine sahip olduğunu açıkladı.

Kevin O’Leary’nin milyonlarca dolar değerinde kripto parası var

67 yaşındaki işadamı, kripto kasasının “milyonlarca dolar” değerinde olduğunu iddia ediyor. Kasım ayında O’Leary, kripto maruziyetinin %10 olduğunu söyledi. “Bay. Harika”nın tahmini net değeri 400 milyon dolar.

O’Leary başlangıçta kripto para birimlerini reddetti. Mayıs 2019’da, orijinal kripto para biriminin değersiz olduğunu savunarak Bitcoin’i “çöp” olarak adlandıracak kadar ileri gitti.

Kanadalı işadamı, 100 dolar değerinde farklı madeni para satın alarak önceki boğa koşusunun zirvesinde ilk olarak ayak parmağını kriptoya daldırdı. Uzaya girişi, işadamının ağzında ekşi bir tat bırakan acımasız bir kripto kışının gelişiyle aynı zamana denk geldi. Harvard Üniversitesi’nde ders verdiği bir sınıftaki bazı öğrenciler ona meydan okudu.

Dikkatinizi Çekebilir: DeFi Segmenti İçin En Önemli Blok Zincirlerinden Biri Olan Polygon (MATIC), Neden Kesin Yaşıyor?

2020’nin sonlarında, kripto fenomeni Anthony Pompliano’nun biraz satın almasını söylemesinin ardından O’Leary Bitcoin ile ilgilenmeye başladı. O sıralarda, bunun işe yarayan tek kripto para birimi olduğu sonucuna vardı.

2021’de Bitcoin’in ötesine geçti ve merkezi olmayan finans alanına yoğun bir şekilde yatırım yapmaya başladı.

O’Leary ayrıca NFT tokenleriyle de ilgileniyor. Forbes ile yaptığı bir röportajda, envanter yönetimi ve tanımlama gibi birçok kullanım durumunu kapsadıkları için sonunda en büyük kripto para birimlerinden daha önemli hale gelebileceklerini tahmin etti. Bu işadamı aynı zamanda Bitcoin, Ether, Solana ve diğer madeni paralara da sahip.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu