Kimdir

Ken Winans, CMT

Ken Winans CMT’den, portföy yöneticisi, yatırım analisti, komisyoncu ve yatırımcı olarak 28 yıl boyunca teknik analiz disiplini içinde çığır açan finansal araştırmalar yürütmüştür. Ken, merkezi Novato, CA’da bulunan ödüllü bir yatırım yönetimi ve araştırma firması olan Winans Investments’ın Başkanı ve Kurucusudur. Ülke çapında çeşitli TV ve radyo programlarına düzenli olarak konuk oluyor ve yatırım araştırmalarının çoğu önde gelen finans endüstrisi dergileri, gazeteleri ve web sitelerinde yayınlandı.

Ken’in analitik çalışması, Winans Uluslararası Emlak Endeksi ve Tercih Edilen Hisse Senedi Endeksi’nin geliştirilmesine öncülük etti. Her ikisi de önde gelen piyasa endeksleri olarak kabul edilir ve Fidelity Investments, Princeton Üniversitesi ve Securities Research Company gibi büyük finans ve akademik kurumlar tarafından kullanılır.

Dikkatinizi Çekebilir: Brian Sanborn, CFA

Ken, San Diego Üniversitesi’nden İşletme Ekonomisi alanında lisans derecesine, San Francisco Üniversitesi’nden Finans alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve bir Chartered Market Technician’dır (CMT). 2004 yılında, San Francisco Üniversitesi onu en ünlü mezunlarından biri olarak adlandırdı. Ken, Museum of American Finance (New York City), The W Foundation (Novato) ve The San Francisco Fleet Week Association dahil olmak üzere birçok kar amacı gütmeyen kuruluş için mütevelli olarak hizmet vermektedir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu