Kimdir

Ken Towery

Ken Towery AutoCare SuperCenters’ın kurucusu Ken Towery, 13 Mart’ta 83 yaşında öldü.

Berea, Ky.’da doğan ve uzun süredir Louisville, Ky.’da ikamet eden Towery, 1971’de kendi lastik bayiliğini açmadan önce 13 yıl Firestone Tire & Rubber Co. için çalıştı.

Onun yönetimi altında Ken Towery AutoCare SuperCenters, Kentucky ve Indiana’da 30 lokasyona genişleyerek bölgedeki en büyük, en saygın lastik bayilerinden biri haline geldi.

Çeşitli lastik üreticisi bayi danışma konseylerinin ve Ulusal Lastik Satıcıları ve Kaplamacılar Derneği’nin yönetim kurulunun uzun süredir üyesi olan kendisi, olağanüstü ticari zekası nedeniyle 2008 yılında MTD’nin Yılın Lastik Satıcısı seçildi . Ayrıca hayatı boyunca bir dizi hayır kurumuna zaman ve kaynak katkıda bulunmuştur.

Dikkatinizi Çekebilir: Chris Cady Kimdir?

Ailesi ve merhum eşi Joyce Towery’den önce, 17 yıllık eşi Joanne tarafından hayatta kaldı; kızı Lorea Ware (Donald); oğlu Kris Towery (Sarah); üvey oğlu Michael Plichta (Nicole); torunları Trey, Chandler, Colin, Asher ve Benjamin; ve torunları Madison, Katelyn ve Suzanna.

Çiçek haraçları ve hediyeler Ratterman Cenaze Evi, 12900 Shelbyville Rd., East Louisville, Ky’e gönderilebilir. Onun anısına Southern Baptist Seminary, 2825 Lexington Rd., Louisville, Ky., 40280’e de bağışlar yapılabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu