HaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri

Kazanmak İçin Oynanılan Platform Realm, Metaverse’e Reklamlar Sunmak İçin Alkimi İle İş Ortaklığı Yapıyor

Merkezi olmayan oyna-kazan platformu olan Realm, Realm oyun metaverse’inde dolandırıcılık içermeyen, şeffaf ve sürdürülebilir bir reklam oluşturmak için şeffaf bir reklam platformu olan Alkimi ile bir ortaklık duyurdu. Realm ve Alkimi arasındaki ortaklık, Realm’in Reklamlardan para kazanarak Play To Earn katılımcılarını teşvik etmesine de yardımcı olacak. Ekiplerden yapılan açıklamada, iki firma da “reklam verenler, yayıncılar ve kullanıcılar arasındaki değer alışverişini yeniden sağlamak” gibi benzer bir misyon izlemeyi hedefliyor.

 

Çarşamba günü duyurulan işbirliği, Realm’e yeni özellikler getirecek ve platformdaki oyunculara büyük avantajlar sağlayacak. Ortaklığın faydalarından bazıları, Realm metaverse’de sürdürülebilir bir reklam ortamı oluşturmayı ve reklamlar aracılığıyla oyunculara teşvik mekanizmalarını içerir. Ek olarak Alkimi Ads, Realm oyuncularına, inşaatçılarına ve genel olarak topluluğa, görmek istedikleri reklamları seçme konusunda güç verecek ve daha gerçek zamanlı veri egemenliğine yol açacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Yabancı Yatırımcılar Bitcoin Yasasından Bu Yana El Salvador Turizmini Arttırıyor

 

Alkimi Ads ile ortaklık hakkında konuşan Realm’in kurucusu Matthew Larby, şunları söyledi:

“Reklamcılık, mevcut sosyal uygulamaların çoğunun temel bir parçasıdır, ancak anlaşma hem verileri oluşturan kişi hem de harcamalarını doğrulamak için mücadele eden reklamveren için oldukça kötüydü. Alkimi ile Realm ortaklığı, mevcut reklam biçimlerinden gelir akışlarından yararlanmamızı ve ardından bu geliri verileri şeffaf bir şekilde oluşturan oynatıcıyla paylaşmamızı sağlıyor.”

 

Alkimi, arkaik, verimsiz eski programatik reklam alışverişlerinde tamamen devrim yaratmayı amaçlayan merkezi olmayan bir reklam platformu sunar. Reklamcılar, yayıncılar ve kullanıcılar arasındaki değer alışverişini geri yükler. Constellation Network’ün Hypergraph’ı üzerine inşa edilen Alkimi, sıfır dolandırıcılık, uçtan uca şeffaflık ve verimli reklam seçeneği ile mevcut reklam ekosistemine hızlı, ölçeklenebilir ve ucuz bir çözüm sunar. Alkimi’ye güç veren Constellation Hypergraph’tır ve fiber optik kablolar gibi veri hareketi, bugün kullandığımız internet kablolama kapasitesini yaratmada etkili olmuştur.

 

Alkimi Exchange CEO’su ve Kurucu Ortağı Ben Putley, dünya meta veriyi benimserken, reklamcılık çoğu işletme ve proje için kilit bir nokta olacak, bu nedenle Realm ile en son ortaklığın olacağını söyledi.

Putely, “Reklamcılık her zaman gözbebeklerini takip etti ve Metaverses’te vakit geçiren insan sayısını gördükçe, hızla bir kanal reklamcısının stratejilerine dahil etmek isteyeceği bir kanal haline gelecek” dedi. “Realm ile çalışmak, reklamverenlerin kullanıcılarını meta veri kaynaklarında saygılı, şeffaf ve etkili bir şekilde bulmasına yardımcı olmamızı sağlıyor.”

 

Öte yandan Realm, oyuncuların, sanatçıların ve içerik oluşturucuların kendi kişiselleştirilmiş NFT mikro evrenlerini oluşturmalarına olanak tanıyan, mobil öncelikli bir oyna-kazan metaverse’dir. Platformdaki içerik oluşturucular, benzersiz sanat, müzik, oyunlar, varlıklar ve diğer özelleştirilmiş nesneleri ‘alanlarına’ oluşturabilir ve bunları bir ERC-1155 NFT olarak sunabilir ve Opensea gibi halka açık NFT pazar yerlerinde ticaret yapabilir. Oyuncular ayrıca, yaratıcılarının hayal ettiği ortamlarda ve deneyimlerde NFT’leri keşfedebilir, takas edebilir, toplayabilir ve görüntüleyebilir.

 

Son olarak, Alkimi ile olan ortaklık, Realm’in meta veri tabanında gelecek için çözümler geliştirmesine ve inşa etmesine yardımcı olacak. Metaverse anlatısı gün geçtikçe büyüdükçe, bu sanal dünyalarda reklam verme ihtiyacı daha da güçleniyor. Metaverse’de, müşteriler reklamları seçip seçmemeye karar verirken, kullanıcılara verileri ve reklam sürecinin kendisi üzerinde tam kontrol sağlayarak markalı ortaklıkların kaldıraç gücüne izin veren benzersiz bir ihtiyaç pozisyonu reklamları vardır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu