Kripto Para Analizleri

Kava.io – Kava Coin Analiz

Kava.io - Kava Coin Analiz

4,0890 dolar ve 4,5061 dolar seviyelerindeki salınım zirvelerinin kırılmaları, desteğin 4,1539 dolar civarında oluşmasına yol açtı. Bazı balinalar, 3.5489 dolara ulaşabilecek potansiyel bir stop run için daha olumlu bir giriş bekleyecekler.

4.1539$’a yakın destek devam ederse, 4.9845$’lık son yükseliş muhtemelen bir sonraki kısa vadeli hedef olabilir. Bu potansiyel yükseliş dalgası, 5.7000$ ve 5.9000$’a kadar kısa duruşlarda bir çalışma ile sona erebilir.

5,6851 dolar ile 6,0798 dolar arasındaki daha yüksek zaman dilimi direnci, genel piyasa daha fazla yükselişe geçene kadar yukarı yönlü herhangi bir hareketi sınırlayabilir. Bununla birlikte, Bitcoin’deki herhangi bir önemli düşüş hareketi, fiyatı muhtemelen 2.1090$’a yakın düşük ve olası desteğe doğru itecektir.

Sorumluluk Reddi :  Yukarıdaki Bilgiler, grafikler yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu