Blockchain HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Kanada’nın Düzenlenmiş DEX’i Olan Timechain, Özel Bir Yardımcı Programla Kendi NFT Serisini Piyasaya Sürüyor!

Kanada’da düzenlenmiş merkezi olmayan borsa (DEX), Timechain, bugün, değiştirilemez token (NFT) koleksiyonu Crypto Cups’ın lansmanını duyurarak, kullanıcılara getiri kazanma fırsatlarından daha fazlasını sunmak için yardımcı programlarını genişletiyor. Açıklamada, yeni NFT serisi, Timechain uygulaması kullanıcılarına ve staker’lara benzersiz kazanç yetenekleri sunmayı hedefliyor.

 

Crypto Cups NFT’leri, NFT’nin benzersizliğini ayırt edecek altı görünür özellik ve yedinci benzersiz özellik (beceri) ile toplam 10.000 koleksiyona sahip olacak. Dijital varlık, ortak, nadir, destansı, efsanevi veya benzersiz sınıflar dahil olmak üzere yedinci benzersiz özelliğin nadirliğine göre sınıflandırılacaktır.

 

Crypto Cups NFT, birkaç laboratuvar teknisyeninin kahve içerken bu fikre rastladığı Timechain Labs geliştirme stüdyosunda başladı. Ekibin açıklamasına göre, bir bilim adamı bilgisayarına kahve döktü ve yanlışlıkla Kripto Kupalarını parlak bir beyaz ışık flaşıyla çağırdı. Fikir, NFT’lerin aniden gelişen pazarıyla devam etti ve Timechain DEX’in NFT koleksiyonunun oluşum darphanesini hayata geçirdi.

Dikkatinizi Çekebilir: Bütçe 2022: Kripto işletmeleri ve yatırımcılar için 5 önemli yorum

Timechain CEO’su Louis Cleroux, “Kripto Kupaları bizi buldu ve şimdi Ethereum ve Fantom üzerindeki ışığı görmelerine izin vermek bizim görevimiz” dedi. “Bu, TimechainApp kullanıcıları için özel bir yardımcı programla tasarlanmış benzersiz bir koleksiyon, ancak sahiplerinin sanattan keyif alacağına da inanıyoruz. Nane gününü dört gözle bekliyorum!”

 

Timechain DEX, ülkedeki DeFi sahnesinde türünün ilk örneği bir hareketle, Kanada finans yetkililerinin firmayı kaydettirmesi ve düzenlemesinin ardından 2020’de geri kazandı. Lansmanından bu yana şirket, bir mobil uygulama, DeFi hizmetleri sağlayan çok zincirli bir DEX toplayıcı, diğer kripto para birimi projelerine yatırım yapan bir kripto para birimi fonu ve kullanıcıları teşvik etmek için yerel TCS tokenini platforma entegre etti.

 

Crypto Cups’ın piyasaya sürülmesi, platformda kullanıcı edinimini artıracak ve hem Timechain kripto topluluğunu hem de yerel olmayan kripto kullanıcılarını cezbedecek. Kripto Kupaları, fayda düşünülerek tasarlanmıştır ve Timechain ekosisteminde destekler sunar. Kullanıcılar, uygulamada Crypto Cups NFT’lerini stake ederek, TimechainApp varlıklarında ödül oranlarını %1 artırmanın yanı sıra ek günlük TCS jetonları kazanabilirler. Bununla birlikte, kullanıcılar daha fazla ödül kazanmak için kazanılan TCS’yi TimechainSwap platformunda yeniden bahis oynayabilir.

 

NFT’nin nadirlik seviyesi ne kadar düşükse, yaygın NFT’ler için 10.000 $’dan başlayan ve efsanevi ve benzersiz kupalar için hiçbir üst sınıra kadar, onu artırmak için daha fazla sermaye gerekir. Bonuslar da istiflenebilir, bu nedenle 10 yaygın NFT, bir nadir NFT’ye eşdeğerdir ve bu nedenle, değeri 100.000 ABD Dolarına kadar olan hesaplarda %1’lik bir artış sunar.

 

Şirket, NFT’lerin halka açık satışının bir gün sonra başlamasıyla birlikte, beyaz listeye alınan katılımcılar için özel bir darphanede NFT’leri piyasaya sürecek. Basılmış Kripto Kupaları, satıldıktan bir hafta sonra veya halka açık satışın ardından açıklanacak, açıklama doğruluyor. Fantom, Terra, Polygon ve Solana dahil olmak üzere diğer ölçeklenebilirlik çözümü blok zincirlerinde gelecekteki lansmanları planlayan ekip ile NFT’ler Ethereum’da başlatılacak. Ethereum’da en az üç NFT’ye sahip olanlar, Fantom’da bir tane ücretsiz alacaklar. Kahveyi dökme fikrini bulan Timechain laboratuvar bilim adamıyla potansiyel olarak ilişkili olan özel bir Crypto Cup serumu elde etme olasılığı da var.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu