Haberler

John McAfee’nin Karısı, Kocamın Ölümünü Twitter DM İle Öğrendim

John McAfee'nin Karısı, Kocamın Ölümünü Twitter DM İle Öğrendim

Janice McAfee, kocası John McAfee’nin kendini hapishanede öldürmediği iddiasını da defalarca vurguladı.

John McAfee’nin karısı, kocasının kendini öldürmesini kabul etmediğini söyledi.

Twitter’da yayınlanan bir açıklamada, Janice McAfee, hikayenin kendisi veya hukuk ekibinin ölümü hakkında bilgilendirilmeden önce medya tarafından yayınlanmasına öfkesini dile getirdi. işte o sözler:

“John’un ölüm haberini Twitter’da DM yoluyla duymak zorunda kaldığım için ne kadar öfkelendiğimi kelimeler anlatamaz.”

Ayrıca kocasının cebinde bir “intihar notu” bulunduğuna dair haberleri de sorguladı ve eşyalarını almaya gittiğinde böyle bir kağıttan bahsedilmediğini söyledi.

John McAfee, İspanya’daki bir mahkemenin vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla yüzleşmek üzere ABD’ye iade edilebileceğini söylemesinden saatler sonra bir hapishane hücresinde ölü bulundu. Son konuşmalarını hatırlatan Janice, şunları söyledi:

“Bu karar John, ben veya avukatları için sürpriz olmadı. İspanyol mahkemelerinin iade talebini kabul etmesi için hazırlandık, temyiz sürecini başlatmak için bir eylem planımız vardı ve yasal mücadelesinin sonraki aşamaları için planları tartıştık.”

İade sürecinin aylar süreceğini de ekleyerek şunları yazdı:

“John bir dövüşçüydü ve içinde çok daha fazla savaş kaldı. Bana güçlü olmamı ve endişelenmememi, gerekli tüm itirazlarla savaşmaya devam edeceğimizi söyledi. Bana son sözleri seni seviyorum, akşam arayacağım ama ne yazık ki o arama hiç olmadı.”

McAfee’nin ölümünün ardından bir dizi komplo teorisi internette yayılıyor. En iyi antivirüs yazılımı oluşturması ve daha sonra Bitcoin’in gelecekteki fiyatıyla ilgili tuhaf tahminleriyle kripto topluluğunun renkli bir üyesi olmasıyla tanınan 75 yaşındaydı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu