HaberlerKripto Para Haberleri

John Bollinger, Bitcoin Yatırımcılarının Dikkatli Olması Gerek

Bollinger Bantlarının mucidi , John Bollinger Tweet’inde Bitcoin yatırımcılarının uyanık olması gerektiğini belirtti.

Efsanevi grafik uzmanı şu an için bir doğrulama olmadığını söylese de agresif yatırımcıların kısa pozisyon açmayı düşünebileceğini iddia ediyor.  

ilgili içerik : İngiltere’nin ‘Yerel Para Birimleri’ Kriptoya Gidiyor

Saylor bile düzeltmeyi engelleyemedi

23 Ağustos’ta 51.000$’lık önemli seviyesini geri alamamasının ardından, amiral gemisi kripto para birimi şimdi yerel zirvesi olan 50.562$’dan neredeyse yüzde 6 düştü.

Yenilenen zayıflık, potansiyel bir yükselişten düşüşe dönüş korkularını körükledi.

ilgili içerik : İngiliz Bankası Lloyds Dijital Kripto Para Birimi Uzmanlarını İşe Aldı

MicroStrategy’nin 176 Milyon Dolarlık bitcoin alması bile düşüşü engelleyemedi.

Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) ve Polkadot (DOT) ilk 10’daki en büyük gecikmeler olurken Bitcoin düzeltmesi piyasanın geri kalanını aşağı çekti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu