Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Joe Rogan Adam Curry İle Bitcoin Versus Ethereum Hakkında Konuşuyor

Popüler podcast “The Joe Rogan Experience”ın ev sahibi olarak Joe Rogan’ın görüşleri, bölüm başına ortalama 11 milyon görüntülenme ile ABD’de en çok tüketilen medya ürünlerinden bazıları. 8 Ocak’taki bölümünde Rogan, ünlü Adam Curry ile kripto para birimleri ve meta evreni tartıştı.

Podcast röportajında Curry, Bitcoin‘e olan inancını özetledi ve geleneksel bankacılık sisteminden hoşlanmadığını paylaştı ve bir Bitcoin destekçisi olmasına rağmen, Ethereum dahil kontrol edilebilecek herhangi bir kripto para birimi söz konusu olduğunda şüpheleri olduğunu vurguladı.

“Kripto para birimleri için çok umudum var, onlar hakkında fazla bir şey bilmiyorum ama Bitcoin ve Ethereum, insanların en çok bildiği şeyler gibi görünüyor”

Ekledi:

“Ya öyle ya da böyle gidecek, ya tamamen dağılacak ya da bunu gemiyi düzeltmek ve hayatımızı daha iyi bir şekilde yaşamak için bir fırsat olarak kullanacağız”

Sağcı podcast “No Agenda”ya ev sahipliği yapan Curry, Bitcoin şişirilemezken, diğer kripto para birimlerinin değişmez bir arza sahip olmadığı gerçeğini gündeme getirdi ve bu onun gözünde sorunlu:

“Bitcoin ve Ethereum arasındaki fark, Bitcoin’de sadece 21 milyon olacak, değiştirilemez, şişirilemez ve Ethereum için aynı şeyi söyleyemezsiniz.”

Parite ayrıca NFT’ler ve metaverse hakkında konuştu ve Rogan, Apple gibi şirketlerin ürünlerini satın almak için kendi tokenlerini oluşturabilecekleri bir senaryoyu teorileştirdi. Ancak Curry, Facebook örneğini ve başarısız Libra madeni parasını kullanarak yanıt verdi. Bunun yerine Curry, CBDC’lerin dijital para birimlerinin geleceği olacağını belirtti.

Rogan, bölüm başına ortalama 11 milyonun üzerinde bir küresel izleyici kitlesi ile kripto bilgisinden yoksun olduğunu kabul etmiş olsa da, podcast yayıncısı tartışmalı konuları daha da tartışmalı sunucularla gündeme getirmeye yabancı değil.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu