Kimdir

Jeff Kilburg

Jeff Kilburg, Sanctuary Wealth’in Baş Yatırım Sorumlusu olarak görev yapıyor.

20 yılı aşkın yatırım yönetimi deneyimine sahip Jeff, 2012 yılında Chicago’da kurduğu butik kayıtlı bir yatırım danışmanlığı şirketi olan KKM Financial’ın Kurucusu ve CEO’sudur. Aynı yıl Jeff, CNBC’den bu 10 yıllık notu çağırdığı için onay aldı. %1,5 seviyesinin altında tarihi düşük seviyelere inebilir.

Jeff’in hikayelerle dolu kariyeri Cboe’da başladı. Orada, Mercury Trading Jon & Pete Najarian’ın kurucularıyla çalışan hisse senedi opsiyonlarını öğrendi. Daha sonra, tahvil opsiyonunun teorik değerinin yaratıcısı olan kurucu Joe Ritchie ve oğlu Thane Ritchie ile tahvil opsiyonunda çalışmak üzere Ritchie Capital Markets Group’a katıldı. Jeff, Chicago Board of Trade’in (CBOT) katında bulunan çeşitli sabit gelirli çukurların tümünde deneyimli tüccarlardan oluşan bir ekipten öğrenmenin yanı sıra, sabit gelirle ilişkili oynaklıkla tanıştırıldı ve bu da onun için bir fırsat yarattı. tahvil vadeli işlem çukurlarına yönelin. Ardından, uzman grup JLS Group ile 30-Yıllık Vadeli İşlemler çukurunda bir ekip üyesi ve asistan komisyoncu oldu. Ardından, 1999’da Jeff, 30 Yıllık Tahvil Geleceği çukurunda kendi zemin operasyonunu başlatmaya karar verdi.

Dikkatinizi Çekebilir: Martin J.Pring Kimdir?

ABD Hazine Eğrisinin anlaşılması, çeşitli vadeli işlem piyasalarında uygulanabilir olduğunu kanıtladı ve Jeff’in kendisini emsallerinden ayırt etmesine izin verdi. Bugün Jeff, pazarlarla ilgili görüşlerini düzenli olarak paylaşan köklü bir CNBC Katılımcısıdır. Buna ek olarak, medya tarafından düzenli olarak öne çıkar ve dünya çapında çeşitli konferanslarda konuşur.

Jeff, Lou Holtz altında oynayan dört yıllık bir futbol bursu öğrencisi-sporcu olduğu Notre Dame Üniversitesi’ndeki Mendoza İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu