Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

İşte Ripple’ın XRP’yi boşaltan eski yöneticisi hakkında bilmeniz gerekenler

Ripple ve XRP, büyük ölçüde ABD’li düzenleyicilerin XRP’nin bir menkul kıymet olduğu iddiası nedeniyle son zamanlarda haberleri merak ediyor. Dava devam ederken, XRP topluluğu , Jed McCaleb’in (Eski Ripple yöneticisi) XRP’sini harcaması konusunda tetikte kaldı.

Bu eski CTO’su Ripple XRP Payını satıyor. Bununla birlikte, XRP fiyatı üzerindeki etkisi hakkında çok fazla tartışma oldu. Toplam, herhangi bir fiyat dalgalanmasına neden olacak kadar önemli olmasa da, McCaleb‘in XRP’lerdeki payını satması biter bitmez XRP fiyatının bir artışa tanık olduğu tartışmaları oldu.

XRPscan tarafından sağlanan verilere göre, McCaleb’in “tacostand” kripto cüzdanı, her an satılabilen yaklaşık 57 milyon XRP’yi borsalara taşıdı.

xrpscan-mccaleb
xrpscan-mccaleb

Ayın başından itibaren cüzdandan 11 giden işlem kaydedildi. Bu işlemler büyük ölçüde 4,39 milyon ve 6,55 milyon XRP’ye bölündü. Bu, toplamda yaklaşık 57 milyon XRP’ye tekabül etti ve bu da 0.90 dolarlık döviz kurunda 51.30 milyon dolara eşdeğerdi.

1 Ağustos’ta Ripple emanetten 1 milyar XRP aldı ve bunun 900 milyonunu iade etti. Mevcut meblağdan Ripple, McCaleb’in adresine toplu olarak 182,3 milyon jeton aktardı. Yaklaşık 57 milyon hareket ettikten sonra, mevcut “tacostand” cüzdan bakiyesi 646,59 milyon olarak gerçekleşti.

Bu arada XRP , yılın başından bu yana değerinde %25’lik bir artış bildiriyordu. Basında, 40.81 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0.8782 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu