FinansHaberlerWeb 3.0

İsrail Şirketi Pitango, Web3’e yatırım yapıyor

İsrailli risk sermayesi şirketi Pitango, Web3'e yatırım yapıyor. İşte Detaylar!

İsrailli girişim sermayesi şirketi Pitango, web2 ve web3 arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olmak için First Labs adlı yeni bir yatırım laboratuvarının kurulduğunu duyurdu. Şirket, bu sektörün gelişimine çok para yatırmayı planladıklarını açıkladı. Fon, geliştiricilerin, yatırımcıların ve girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Örgüt, 1993 yılında kurulan Pitango’nun Nisan 2022 itibariyle 2 milyar dolarlık varlığa sahip İsrail’deki en büyük risk sermayesi fonlarından biri olduğunu kaydetti. Firma, gelişimin çeşitli aşamalarında düzenli olarak teknoloji ve yaşam bilimlerine yatırım yapmaktadır.

First Labs, Pitango First’ün tohum ve erken girişim fonunun bir ürünüdür. Laboratuvar, blok zinciri altyapı geliştiricilerine odaklanarak web3 girişimlerine yatırım yapacak. First Labs, finansal desteğe ek olarak, programcılara ve kuruculara bir mentor programı aracılığıyla kapsamlı bir ortak ağına erişim sağlayacaktır.

PItango Birinci Yönetici Ortağı Ayal Itzkowitz, şirketin son 5 yıldır kripto endüstrisini yakından takip ettiğini vurguladı. Ona göre, şimdi endüstrinin gelişimine katılmak için mükemmel bir zaman.

First Labs’in hem bir yatırım fonu hem de merkezi olmayan bir özerk organizasyon (DAO) olacağını kaydetti. Laboratuvar, İsrail’deki ilk DAO – First DAO tarafından yönetilecektir.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: Ark Invest hedge fon kanalında, şirketin başkanı Catherine Wood ve tanınmış girişimciler Elon Musk ve Jack Dorsey, Web3 sektörünün geleceğini tartıştı. Modern toplumun gelişimi için kriptografinin değerini aktif olarak tartıştılar. İş adamlarına göre bu sektör çok hızlı gelişecek ve dünyamızı alt üst edecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu