HaberlerKripto Para Haberleri

İngiltere Hazinesi, Kripto Yatırımcılarının Ne Satın Aldıklarını Tam Olarak Anlayamayabileceklerini Öne Sürüyor

İngiltere Hazinesi, Kripto Yatırımcılarının Ne Satın Aldıklarını Tam Olarak Anlayamayabileceklerini Öne Sürüyor

Pek çok kripto yatırımcısının kripto para birimi sektöründeki belirli tokenlerin karmaşıklıklarının çoğunu kesinlikle anlamadığı kesinlikle belirtilmelidir. En zeki analistler için bile, bu alandan herhangi bir derinlikle çıkan sayısız teknolojiyi anlamak oldukça zaman alabilir.

Ancak, bu yatırımcıların çoğunun bildiği şey, itibari para sistemi içinde kalmanın gerçekleşmeyi bekleyen bir felaket olduğudur. Son derece yüksek enflasyon, canlı hatıralarının çoğunda satın alma güçlerini diğer zamanlardan daha hızlı aşındırıyor.

Para sisteminde neler olup bittiğine dair en ufak bir sezgiye sahip olanlar için, servetin kendi kusurları olmaksızın tahribatını önlemek için hızlı bir şekilde harekete geçilmesi gerektiği açıkça açık olmalıdır.

Yaklaşan düzenlemelerin yükselen sektörü bastırmaya ve onu hükümetin kontrolü altına almaya çalışabileceği göz önüne alındığında, kripto para birimlerine yönelmek muhtemelen riskli bir girişimdir. İngiltere Maliye Bakanı Rishi Sunak şunları söyledi:

“Tüketicilerin korunmasını sağlarken aynı zamanda kripto varlık piyasasının inovasyonunu da destekliyoruz.”

Bu, bankalar ve “akredite yatırımcılar” olarak kabul edilebilecek kadar zengin olanlar serbest bırakılırken aynı tüketicilerin kripto piyasalarından kilitleneceği anlamına gelirse, o zaman şu anda geleneksel finansta olduğu gibi aynı durumla karşı karşıya kalacağız. .

18 yaşında olduğun sürece zekan ne olursa olsun kumarhaneye girip sahip olduğun her kuruşunu kaybedebileceğin bir dünyada yaşıyoruz. Ancak, herhangi biri kendi parasını bir kripto yatırımına koymaya karar verirse şok ve korku.

Bitcoin, on yıldan fazla bir süredir istikrarlı bir şekilde yükseldi ve böyle genç bir varlığın oynaklığından memnun oldukları sürece yatırım yapanlara inanılmaz değer sağladı.

Aynısı, kripto endüstrisinden çıkan inanılmaz derecede yenilikçi ürünlerden bazıları için de geçerli olmalı. Pek çok defi platformundaki getiri, herhangi bir bankanın sunabileceğini en gülünç miktarda geride bıraktı. Yatırımcıları dolandırıcılık ve dolandırıcılıktan “korumak” kisvesi altında böyle bir getiriye erişmelerini yasaklamak açıkçası tahammül edilemez.

Dikkatinizi Çekebilir: Romeo Power Neden Düşüyor?

Yatırımcıları dolandırıcılık yapan şirketlerin hain eylemlerinden korumak bir şeydir, onları paralarını en iyi getiri oranını elde edebilecekleri yere koymaktan alıkoymaya çalışmak tamamen başka bir şeydir.

Hayır, pek çok yatırımcı kripto para birimleriyle neye yatırım yaptıklarını bilmeyecektir, ancak tanıtımlarını yasaklamak, büyük bir kardeş devlete giden yolda bir başka adımdır.

İhtiyaç duyulan şey eğitimdir ve eğer riskler ve faydalar açıkça ortaya konabiliyorsa, o zaman neden bir yatırımcı hesaplanmış bir risk almayı ve parasını istedikleri yere koymayı seçemez?

Kripto Haberleri: Kripto Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu