Altcoin HaberleriHaberlerTezos (XTZ)

İngiliz Futbol Devleri Manchester United Altcoin Tezos İle Ortaklık Kuracak – Altcoin Haber

İngiliz Futbol Devleri Manchester United Altcoin Tezos İle Ortaklık Kuracak - Altcoin Haber

United Strikes, Altcoin Tezos İle Sponsorluk Anlaşması Yapıyor

Haber hala her iki taraftan resmi onay bekliyor, ancak ilk haberlere göre United, bir duyurudan önce kulübün eğitim merkezinde tanıtım materyallerini çoktan çekti. AltcoinTezos, United ve Amerikan sigorta şirketi Aon arasında geçen sezon sonunda sona eren sponsorluk sözleşmesinin yerini alıyor. Başlangıçta, planlar Aon’u The Hut Group ile değiştirmekti. Ancak, ikincisi, United’ın ticari ortaklarını boykot etmek için bir hayran kampanyasının endişeleri üzerine çekildi. O zamandan beri, takımın bu sezon forma önü antrenman sponsoru olmadı. Diğer ilk raporlar da sponsorluk anlaşmasının United’ın eğitim setinin ötesine geçeceğini gösteriyor. Anlaşma, muhtemelen NFT lansmanları yoluyla kulübün metaverse alanındaki varlığını güçlendirmeyi amaçlayan teknoloji alanındaki girişimleri içerebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Rusya Maliye Bakanlığı Kriptoya Bir Şans Vermek İstiyor – Kripto Para

United Anladı

Bildirildiğine göre, United blok zinciri alanındaki diğer sponsorları araştırıyor ve sonunda Tezos ile yılda 20 milyon sterlinlik çok yıllı sponsorluğa karar verdi. Blockchain işlemlerinin gerektirdiği yüksek bilgi işlem gücüne dikkat çekenler oldu. Bununla birlikte, 1. katman, hisse kanıtı platformu olan Tezos, enerji açısından çok daha verimli olduğundan, United güvenilir bir ortak seçmek için gereken özeni göstermiş görünüyor.

Pandemi ve sahadaki düşük performans, United’ın ortaklara ticari çekiciliğiyle ilgili bazı soruları gündeme getirdi. Ancak Tezos ile yapılan bu anlaşma, kulübün Juventus’tan Cristiano Ronaldo’nun imzalanmasıyla artması muhtemel olan etkisini yeniden teyit ediyor.

Altcoin Tezos Spor Sponsorluklarına Devam Ediyor

Tezos ise spor sponsorluklarını birbiri ardına sıralıyor. Mayıs 2021’de New York Mets’in ilk blockchain ortağı oldu. Aslında, Beyzbol Major Ligi’nin tamamındaki ilk blockchain anlaşmasıydı. Son zamanlarda, blockchain platformu, Avrupa e-spor tarihinin en büyük anlaşmalarından birinde birincil teknik ortağı olarak Fransız espor organizasyonuna katıldı.

Ancak Tezos’un yaptığı en dikkat çekici ortaklık anlaşmalarından biri Red Bull Racing Honda ile oldu . Mayıs 2021’de iki kuruluş, Tezos’un yarış ekibinin ilk NFT deneyimini inşa edeceği ortaklıklarını duyurdular. Blockchain platformu ayrıca Formula 1, Indycar ve Esports platformlarında McClaren Racing’e sponsor oldu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu