Blockchain HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

İngiliz Bankası Lloyds Dijital Kripto Para Birimi Uzmanlarını İşe Aldı

BYP Network işe alım bilgilerine göre, Lloyd’s Banking Group, finansal teknoloji hizmetlerine ve mevcut piyasaya aşina olması ve kripto para birimi ve ilgili konularda derinlemesine bir anlayışa sahip olması gereken “dijital para birimi ve inovasyon üst düzey yöneticisi” için nitelikli adaylar bulmayı amaçlıyor.

ilgili içerik : Bitcoin’in Geleneksel Para Birimlerinden Farkı Nedir?

“Dijital varlıkların görünümü, onları daha geniş kullanım olasılığına hazır hale getirmek için çeşitli faktörlerin bir araya gelmesiyle önemli ölçüde gelişti.” “ Merkez bankaları agresif bir şekilde dijital para birimlerini incelerken, düzenleyici netlikleri gelişiyor. Yüzde 86’sı pilotaj yapıyor ve Çin gibi bazı coğrafyalar canlı hale getirmenin eşiğinde.”

Lloyd, yeni kurulan bir risk departmanının esas olarak şirketin ödeme likiditesini ve uzlaşmasını yönetmekten sorumlu olduğunu söyledi. Kıdemli dijital para birimi veya kripto para birimi yöneticisi olarak adayın, grubun “küresel banka ortaklıkları ağına” dayalı ödeme kullanım durumları geliştirmesi ve dijital para birimi etrafında iş veya yatırım yürütmesi bekleniyor.

Bu pozisyon için başlangıç ​​maaşı yıllık 59.040 Sterlin ve ikramiye ise yıllık 87.600 Sterlin veya 120.000 Dolar’dır. Ve pozisyon Birmingham, Edinburgh veya Londra’da olacaktı.

Lloyds Banking Group, 30 milyon müşterisi ve 65.000 çalışanı ve yönetim altındaki yaklaşık 500 milyar dolarlık varlığı (AUM) ile İngiltere’nin en büyük finansal hizmetler kuruluşlarından biridir. Lloyds Banking Group, Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda (LSE) ve FTSE 100 Endeksi bileşeninde işlem görmektedir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu