NasılNedirRehber

İnfinity Pad Nedir? – İnfinity Pad – İnfinity Token

Infinity Pad, DAO Maker ile işbirliği içinde olan birçok fırlatma rampasının ilkidir. Infinity Pad, Binance Akıllı Zincir geliştirme ve büyüme konusunda uzmanlaşmıştır.

ANAHTAR METRİKLERİ

Ticker IPAD
Blok Zinciri Ağı Binance Akıllı Zincir
Token Arzı 1.000.000.000
Proje Değerİ 2.000.000 $
İlk Token Dolaşımı 700.000.000
İlk Piyasa Değeri 1.400.000 $
Platform Artışı 100.000 $
Bireysel Tahsis 500 $
 1. PROJEYE GENEL BAKIŞ: INFINITY PAD NEDIR?
 2. PAZAR STRATEJİSİ
 3. ÜRÜN CANLILIĞI
 4. YOL HARİTASI
 5. GELİR AKIŞLARI
 6. PROJE TARAFINDAN KULLANILAN TEKNOLOJILER
 7. TAKIM
 8. ORTAKLIKLAR VE YATIRIMCILAR
 9. JETON EKONOMISI
 10. DETAYLI TOKEN METRİKLERİ
 11. TOKEN DAĞITIMI
 12. TOKEN YAYIM PROGRAMI

 

1. PROJEYE GENEL BAKIŞ: INFINITY PAD NEDIR?

Infinity Pad, Binance Akıllı Zincir geliştirme ve büyüme konusunda uzmanlaşmıştır. Tanınmış ve saygın Tik Toker’lar, Crypto Twitter uzmanları ve youtuber’lardan oluşan bir ekip, DAO Maker teknolojisinden ve KYCed kullanıcı tabanı ve uyumluluğundan yararlanmak için bir araya geldi.

Infinity Launchpad, Binance Akıllı Zincir ölçeklenebilirliğinden ve kullanıcı tabanından yararlanmak isteyen yeni şirketlere büyümek ve yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Infinity Pad, sektördeki en büyük etkileyicilerden bazılarının desteğini arayan zamlar konusunda uzmanlaşmıştır.

Ekip, Infinity Gainz, Altcoin Sherpa, Pablo Heman ve Blockchain Boy’dan oluşur ve DAO Maker’ın rehberliği ve eğitimi ile birlikte Infinity Pad, Binance Smart Chain’deki ilk Launchpad inkübatörü olmayı hedefliyor.

2. PAZAR STRATEJISI

Yeni DAO Vault’larda devasa bir Airdrop ve Stake Kampanyası dahil olmak üzere DAO Maker’da Güçlü Sahip Teklifi. Stake sözleşmelerimizde tüm tokenlerin %3’ü tüm DAO sahiplerine Airdrop olarak verilecektir. Infinity Pad Ekibi, KOL’lere, borsalara ve anlaşma akışı ortaklarına yaklaşık 600.000 $ tahsis etti.

IDO’ların pazar nişi, özellikle 15’in üzerinde diğer pedlerin rekabet ettiği BSC’de çok rekabetçi bir pazardır. Rekabet etmek için jetonların %5’i Müşteri Teşvikleri olarak tahsis edilir. Bir IDO başlatıldığında, IPAD jetonları, düşük fiyatlarla başlatılan ve ardından Vault mekanizması aracılığıyla dağıtılan madeni paranın yerel jetonunu biriktirmek için kullanılacaktır. Bu jetonlar esasen daha uzun bir süre için dolaşımdan çıkarılır.

3. ÜRÜN CANLILIĞI

BSC’deki Launchpad Pazarı hiper rekabetçidir, ancak Infinity Pad ekibi şu anda ve gelecekte mevcut olan tüm DAO Maker ürünlerinden yararlanabilir. DAO Maker Ethereum’da yeni bir yenilikçi ürün piyasaya sürüldüğünde, kısa bir süre sonra Infinity Pad’de kullanılabilir olacak.

Infinity Pad ayrıca daomaker.com’daki tüm KYCed ve kayıtlı kullanıcı tabanına erişime sahip olacaktır. Infinity Pad, 120.000 KYCed kullanıcısına ve 400.000 kayıtlı kullanıcıya erişebilecek. Ayrıca Infinity Pad, DAO çiftliklerinden ve DAO Vaults’tan yararlanacak. Herhangi birinin Pancakeswap’ta teşvik edilmiş LP çiftlikleri oluşturmasına ve $IPAD Staking ile proje jetonlarını çıkarmasına izin vermek.

İnfinity Pad
İnfinity Pad (SHO)

4. YOL HARITASI

İnfinity pad (SHO) - DAO Maker
İnfinity pad (SHO) – DAO Maker

5. GELIR AKIŞLARI

İnfinity pad
İnfinity pad

6. PROJE TARAFINDAN KULLANILAN TEKNOLOJILER

İnfinity pad coin, IPAD coin
İnfinity pad coin, IPAD coin

7. TAKIM

Ekip, toplam ve ortalama görüntüleme açısından en büyük iki Crypto Tik Toker’den ve diğer iki ağır kripto etkileyiciden oluşur.

infinity pad token ekip
infinity pad token ekip

8. ORTAKLIKLAR VE YATIRIMCILAR

İnfinity Pad Ortaklar, Dao Maker
İnfinity Pad Ortaklar, Dao Maker

9. JETON EKONOMISI

Token Ekonomisi
Token Ekonomisi

10. DETAYLI TOKEN METRİKLERİ

Ticker: IPAD
Blok Zinciri Ağı: Binance Akıllı Zincir
Jeton Temini: 1.000.000.000
Proje Değeri: 2.000.000$
İlk Jeton Dolaşımı: 700.000.000
İlk Piyasa Değeri: 1.400.000$
Platform Yükseltme: 100.000$

Özel satışlar

Kaynak Yaratılan: 600.000 $
Fiyat: 0,002$
Kilitleme: TGE’de %30, ardından üç ayda bir %20 ve son çeyrekte %10 kilit açıldı

Kamu Satışı (SHO)

Bağış Toplama: 100.000$
Fiyat: 0,002$
Kilitleme: TGE’de %100 kilidi açıldı
Kişisel Tahsis: $500

11. TOKEN DAĞITIMI

infinity token dağıtımı
infinity token dağıtımı

12. TOKEN YAYIM PROGRAMI

İnfinity Pad Token
İnfinity Pad Token

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu