Airdroplar(Ön Satışlar)NedirRehber

Immutable X Nedir ? IMX Token Nedir ? CoinList Ön Satışı

Immutable X, StarkWare ile ortaklaşa oluşturulmuş, gazsız NFT para basma ve ticareti için Ethereum’un ilk sıfır bilgi toplaması (zk-toplaması) ölçeklendirme protokolüdür. NFT’ler, yalnızca üzerine inşa edildikleri blok zincirinin güvenliği ve popülaritesi kadar değerlidir. Daha fazla insanın birinci sınıf NFT’lere erişebilmesi için Ethereum’un güvenlik ve ağ etkilerinden yararlanmak için Immutable X’i geliştirdiler.

Hızlı ve Güvenli

Protokol gözetim altında değildir, yani varlıklarınız üzerinde tam kontrole sahip olursunuz ve Ethereum blok zinciri tarafından güvence altına alınır.

Sıfır Gaz Ücreti

Dalgalanan ve yüksek gaz fiyatları, yaratıcıların ve alıcıların dünyanın en iyi NFT’lerini geliştirmesini ve bunlara erişmesini sınırladı. Immutable X, NFT’leri sıfır gaz ücreti ile anında basmanıza ve takas etmenize izin vermek için StarkWare’in son teknoloji zk-toplama teknolojisi üzerinde geliştirilmiştir.

ilgili içerik : Polkastarter nedir ? POLS Nedir ? Pols Token Nedir

Günler Değil Saatler İçinde İnşa Edin

Kullanıcı deneyimi ile temeldeki en iyi teknoloji arasında seçim yapmak zorunda kalmamanız için Ethereum’u ana akım ölçekte kullanmayı kolaylaştırıyoruz. Immutable X’in API’leri, blok zinciri yolculuğuna başlayan geliştiriciler için giriş engelini azaltır, böylece projenizi Ethereum üzerinde haftalar değil saatler içinde oluşturabilirsiniz.

seçenek 1 seçenek 2
Varlık IMX jetonları IMX jetonları
Satılık Tedarik 400.000 jetona kadar
(toplam arzın %2’si)
600.000 jetona kadar
(toplam arzın %3’ü)
Satış Dönemi 8 Eylül 2021 17:00 UTC – 14 Eylül 2021 23:59 UTC 8 Eylül 2021 23:00 UTC – 14 Eylül 2021 23:59 UTC
Sabit Satış Fiyatı jeton başına 10$ jeton başına 15 $
Satın Alma Limitleri $100 dk.
$500 max
$100 dk.
$500 max
Finansman Yöntemleri USDT, USDC, ETH, BTC USDT, USDC, ETH, BTC
Kilitleme ve Serbest Bırakma 19 Ekim 2021’de veya civarında başlayan 6 aylık doğrusal sürüm 19 Ekim 2021’de veya civarında başlayan 3 aylık doğrusal sürüm
Uygun Katılımcılar ABD, Kanada, Avustralya, Hong Kong, Çin, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Küba, Suriye, İran, Kırım Cumhuriyeti veya CoinList’in desteklenmeyen yargı bölgelerinde ikamet etmeyen kullanıcılar ABD, Kanada, Avustralya, Hong Kong, Çin, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Küba, Suriye, İran, Kırım Cumhuriyeti veya CoinList’in desteklenmeyen yargı bölgelerinde ikamet etmeyen kullanıcılar

IMX, Immutable X protokolünün yerel yardımcı program belirtecidir. Belirteç, benimsemeyi teşvik ederek ve ekosisteme katkıda bulunan kullanıcıları ve geliştiricileri ödüllendirerek Immutable X’in büyümesini hızlandırmak için tasarlanmıştır.

Teknolojisi 

Immutable X, projelerin en son blok zincir ölçekleme teknolojisi üzerine inşa edilmiş harika bir geliştirici ve kullanıcı deneyimi ile Katman 2 Ethereum üzerine inşa edilmesini sağlayan NFT’ler için son teknoloji bir protokoldür.

IMX Takımı / Ekibi

IMX-Team
IMX-Team

IMX Destekçileri – ORTAKLARI

IMX-Destekcileri
IMX-Destekcileri

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu