Blockchain HaberleriHaberler

İlk Blockchain Tabanlı Oyun Merkezi, Banger Games, Yüce Hedeflerine Ulaşmak İçin 10 Milyon Avro Yatırım Yaptı

GameFi, hem blok zinciri konusunda bilgili hem de geleneksel oyuncuların bilincine yayılıyor ve Banger Games gibi yeni başlayanlar , oyuncuları sadece kazanmak için değil, sadece oynadıkları için ödüllendiren oyna-kazan modeliyle bu yeni trendin avantajlarını toplamaya hazır görünüyor. .

 

Banger , blok zinciri teknolojisiyle desteklenen en önde gelen oyun merkezi olarak konumunu güçlendirmeye yardımcı olacak 10 milyon Euro’luk bir bağış toplama turundan yeni çıktı. Tur, daha yuvarlak girişim firmalarının yanı sıra kripto arenasına yatırım yapmaya odaklanan en büyük lazer isimlerinden bazıları tarafından yönetildi. İsimler arasında Avalanche , Shima Capital , GSR , Flori Ventures , Poolz Ventures , G20 , LucidBlue Ventures , Belobaba Fund , Squares Capital , CSP DAO , Halvings Capital , OIG Capital , BigCoin Capital yer alıyorve Polygon’un Kurucu Ortağı Jaynti Kanani, çeşitli DAO’lar ve Neo Tokyo gibi topluluklar gibi yatırım melekleri.

Blok zincirini ve üzerlerine yerleştirilen akıllı sözleşmeleri kullanarak oyun oynama olanaklarını sınırsız hale getirin. Banger örneğinde, her kullanıcının oyunlardaki oyun deneyimlerini otomatik olarak bir araya getirebilmek için bu yeni oyun alanından yararlanıyorlar, ayrıca oyuncuya oyunlar arasında daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için karmaşık verileri organize edebiliyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Mastercard Kripto Danışmanlık Hizmetlerini Başlatıyor

Kapalı Döngü Oyun Ekonomisi

Bu arada, geleneksel oyun alanından farklı olarak, oyuncular, bu durumda Banger Coins ile katılım seviyelerine göre ödül ve teşviklerin tadını çıkarabilirler. Oyuncular, kazanabilecekleri ve ardından jetonlarını oyun içi öğelerde veya kendi oyun yapılarının ve avatarlarının geliştirilmesinde harcayabilecekleri kapalı döngü ekonomilerinde ödüller alabilirler.

 

Banger, topladığı parayı, oyunlar arasındaki duvarları yıkan oyun ekosistemlerini geliştirmede kullanmayı amaçlıyor, böylece para birimi oyun deneyimleri arasında serbestçe akabiliyor ve oyunculara oynama, dövüşme, rekabet etme ve maceralara devam etme şansı veriyor. yerli Banger Coin.

 

Blockchain Oyun İçin Heyecanlı Zamanlar

Banger Games’in CEO’su Borja Villalobos, bu oyun alanının sunabileceği potansiyelden heyecan duyuyor. “Sektör farklı yönlerde (Crypto, Metaverse, VR, Indie Publishers, Play to Earn) patlama yaşarken, oyuncuların her zamankinden daha fazla bağlantısız hissettiklerinden eminiz. Banger, bu sürekli artan ekosistemi oyun evreninde tek bir merkezi noktada birleştirmeyi amaçlayan platformdur”.

 

Çok adil ve demokratik bir formattaki fonlama turu, yatırımcıların yatırım yapabilecekleri miktarla sınırlı olduğunu gördü. Bu, topluluk merkezli ve şirketin gelecekteki yolunun topluluk üyeleri tarafından yönlendirildiği Banger Games’in değerleri için geçerlidir. Banger için planlar iddialı ve başlangıç, hedeflerine ulaştığını görmek için IBM, Chainlink ve Polygon gibi isimlerle zaten entegre oluyor.

 

Polygon Kurucu Ortağı Jaynti Kanani, bu oyun merkezine yatırım yapmayı hiç düşünmeden gördü ve şunları söyledi:

“Banger Games’e yaptığım yatırım kolay bir karardı. Kullanıcıları oyun deneyimlerinden para kazanmaya teşvik eden farklı oyunlarda etkinlikten yararlanma fikrini seviyorum. Bu yüzden Banger’ların yaklaşımı ve bunu gerçekleştirmek için bir araya getirdikleri ekip bende yankı uyandırdı. ilk günden.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu