Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Haberleri
Trend

IHC kripto para biriminin yaratıcıları, YouTuber’lar arasında bir yarışma düzenliyor

IHC kripto para birimi, YouTuber'lar arasında yarışma düzenliyor. İşte Haberin Detayları...

Enflasyon Riskinden Korunma Parası (IHC) kripto para biriminin geliştiricileri, 100 milyon IHC (mevcut döviz kuruyla 44.310 $) ödül havuzuna sahip bir video blog turnuvası başlattı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

En az 5.000 abonesi olan YouTube kullanıcıları yarışmaya katılabilir. Ödül için yarışmak için Enflasyon Riskinden Korunma Parası ile ilgili en az üç dakika uzunluğunda İngilizce veya İngilizce altyazılı bir video yüklemeniz gerekir. Daha sonra yarışmacı, formu doldurarak kayıt yaptırmak ve içeriğinin bağlantısını [email protected] e-posta adresine veya Telegram messenger’a göndermekle yükümlüdür.

Jüri heyeti, 20 Nisan’da en iyi 30 yarışmacının isimlerini açıklayacak. En çok izlenen beş video yarışmayı kazanacak. Birinciye 40 milyon IHC, ikinciye 25 milyon, üçüncüye 15 milyon ve dördüncü ve beşinciye 10 milyon verilecek.

Dikkatinizi Çekebilir: Altcoin: Aboard, Arbitrum’un ilk türev protokolü oldu

Enflasyon Riskinden Korunma Parası, her yıl değer kaybeden fiat para birimlerine alternatif olarak oluşturuldu. Dijital varlığın büyümesini teşvik etmek için proje yöneticileri, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki enflasyon oranıyla yüzde olarak örtüşen belirli sayıda jeton yakacak.

Ekonomistlere göre 2022 yılında ülkedeki genel fiyat endeksi %7,48 artacak. Bu durumda, IHC ekibi verilen coinlerin %7,48’ini imha edecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu