HaberlerKripto Para Haberleri

Huobi’nin kurucusu hissesini satmayı planlıyor

Hisselerin %50'sinden fazlasının kontrol hissesine sahip olan Huobi kripto para borsasının başkanı ve kurucusu Li Ling, şirketten ayrılmak ve hissesini satmak istiyor.

Gazeteci Colin Wu’ya göre, Li Lin’in bu kararının ana nedeni, borsanın karşılaştığı tüm Çinli kullanıcıların ve personelin işten çıkarılmasının ardından gelirdeki keskin düşüş. Huobi’nin ikinci en büyük hissedarı olan Sequoia China, Lin’in niyetlerine henüz yanıt vermedi.

Huobi’nin 2021’i 1 milyar dolardan fazla karla kapattığını unutmayın. Bu, Binance’den sonra dünyada ikinci sonuç. Bununla birlikte Wu, başarılı bir 2021 mali yılına ve birçok düzenleyici uyumluluk lisansının varlığına rağmen, kripto para piyasasındaki durgunluğun Lin’in Huobi hisselerini maksimum değerde satmasına izin vermeyeceğine inanıyor.

Finansal sorunlar ve likidite kriziyle karşı karşıya kalan şirketlerin satışı ve satın alınması, kripto para birimi endüstrisinin mevcut durumunda üzücü bir eğilim haline geldi. Bu nedenle, FTX borsası, BlockFi dijital varlık platformunu büyük bir indirimle satın almak için bir anlaşmayı tamamlamayı planlıyor – sadece 25 milyon dolara ve şirketin piyasa değeri 3 milyar dolar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu