Altcoin HaberleriHuman Protocol (HMT)NasılNedir

HUMAN Protocol, HUMAN Uygulaması İle İşleri Kapınıza Getiriyor

HUMAN Protocol, HUMAN Nedir? Human Coin Uygulaması İle İşleri Kapınıza Getiriyor

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Human Protocol Nedir?
  • Human Protocol Nasıl Çalışır?
  • Human Coin Özellikleri Nelerdir?

İşsizlik, insanoğlunun yüzyıllardır karşılaştığı bir sorundur. Birleşmiş Milletler’e göre 2021’de yaklaşık 220 milyon kişinin işsiz kalması bekleniyor. Bu insanların muhtemelen aileleri ve onlara bağlı insanları var. İşsizlik tehdidiyle başarılı bir şekilde mücadele etmek için inovasyona ihtiyaç vardır.

HUMAN Protocol, yeni inşa edilen HUMAN Uygulaması aracılığıyla işsizlik sorununa çözümler sunan blok zinciri tabanlı lider bir şirkettir.

HUMAN Uygulamasına Genel Bakış?

HUMAN App, geleneksel işgücü piyasasında devrim yaratan, blok zinciriyle çalışan, izinsiz bir uygulamadır. İnsanları herhangi bir uygulamadan ve herhangi bir cihazdan kazanma fırsatlarına bağlayan yenilikçi bir yaratım ve kapsamlı, izinsiz bir uygulamadır.

HUMAN Protokolü, kullanıcıların uygulamaya erişmesi için sanal ağ geçidi görevi görür. Veri etiketleme görevleriyle başlamış olmasına rağmen, gelecekte daha fazla işi barındıracak şekilde inşa ediliyor ve çalışanları ağ içinde tamamlanan görevin değerine göre ödüllendiriyor. Şu anda herkes CAPTCHA’ları dışarıdan yardım almadan çözebilir.

HUMAN App’in beta aşaması iki yüz binden fazla kayıtlı kullanıcıya tanık oldu. Bu kayıtlı topluluk üyeleri, başlatıldığında otomatik olarak Uygulamaya taşındı. HUMAN, HUMAN Uygulaması aracılığıyla ekosistemin üyelerine gerçek zamanlı fayda sağlar.

HUMAN Uygulamasında bulunan ilk görev türü “veri etiketleme ”dir. Ancak, piyasaya sürülmesinden bu yana daha geniş bir gereksinim yelpazesine sahip daha fazla işlev eklenmiştir. HUMAN Protocol, çalışanları hizmetlerinden iyi ödüller almaları için birleştirir ve kapsayıcı bir işyerini teşvik eder.

HUMAN Protocol Özellikleri

• Programlanmış ve güvenlidir
• Uygulama, dağıtılmış işgücü sağlar
• Çok sayıda zincirde çalışır
• Farklı iş piyasaları için geniş ölçekte görevler sağlar
• Yeni bir makine öğrenimi ve Yapay Zeka grubunu destekler

Nasıl Çalışır

HUMAN Protocol, kullanıcıların veya çalışanların görevleri başarıyla bitirdikten sonra ödül almalarını sağlar. Kullanıcılar, HUMAN Protokolü içindeki görevleri yürütmek için HUMAN jetonları ($HMT) kazanır. Kayıt noktasından itibaren, kullanıcılar bir HMT ile ödüllendirilir ve tamamlanan her iş için daha fazla kazanmaya devam ederler. Kazanmak isteyen her birey, HUMAN jetonunu almak ve kimliğini doğrulamak için KYC onaylı bir kripto cüzdanına bağlanmalı veya oluşturmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Bashoswap Nedir? Cardano’da Merkezi Olmayan Bir Değişim

Bilmeniz Gereken Diğer Şeyler

Şu anda, HUMAN Uygulaması hem Poligon hem de Ethereum blok zinciri sistemlerinde konuşlandırılmıştır. Ancak ekip şu anda gelecekte diğer üst zincirleri desteklemek için çalışıyor.

Kullanıcılar, yalnızca Matic cüzdan adreslerini kullanarak Polygon blok zinciri ağı üzerinden para çekme işlemlerini gerçekleştirebilir. Yalnızca hesabınız tamamen doğrulanmışsa para çekebilirsiniz. Hesabınızı doğrulamak için, belirlenmiş bir üçüncü taraf tanımlama hizmeti sağlayıcısı olan Civic’i kullanacaksınız. Tüm bunları yaptıktan sonra devam edin ve ekrandaki talimatları izleyerek HUMAN App hesabınıza bağlanın.

HUMAN App’in bir başka işlevi de, iş tercihlerinize karar vermenize, itibarınızı yönetmenize ve geçmişinizi ve niteliklerinizi öne çıkarmanıza olanak sağlamasıdır.

Çözüm

HUMAN Protocol, çalışanları basit görevleri tamamlayabildiklerinde küresel ölçekte ödüllendirerek topluluğunu beslemeye odaklanır. HUMAN Uygulaması ile ilgileniyorsanız veya onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, resmi web sayfalarında daha fazla bilgiye göz atabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu