Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Hong Kong merkezli girişim fonu, ‘yeni bir çağın’ müjdecisi olarak Bitcoin’in ‘daha geniş bir şekilde benimsenmesini’ gördüğünü belirtiyor

Kripto para piyasasındaki son düşüşe rağmen, risk sermayesi firmaları gibi birçok özel sermaye finansman fonu, altyapı inşa edilirken alandaki yüksek büyüme potansiyeli için uzun vadeli yatırım yapıyor.

Bloomberg ile konuşan Token Bay Capital Kurucusu ve Yönetici Ortağı Lucy Gazmararian , daha merkezi olmayan bir geleceğe ve metaverse ve daha geniş kripto benimsemesine inandığı için Bitcoin hakkındaki uzun vadeli yükseliş görünümünü tartıştı .

Bitcoin etrafındaki son dalgalanmaya rağmen Gazmararian, blockchain’in değerli her şeyin ağa yerleştirildiği ve bunun sonucunda Bitcoin’in daha geniş çapta kabul gördüğü yeni bir çağın başlangıcı olduğuna inanıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Senato’daki Küçük Madde Bitcoin’in yükseliş rallisine engel olmuş olabilir

“Bitcoin hakkında konuşuyorsak, hala çok yeni bir varlık. Ancak, gerçekten değerli olan birçok şeyi blok zincirine taşımanın yeni bir çağının habercisidir. Bitcoin, merkezi olmayan bir para sistemidir ve daha geniş bir kabul görüyoruz” dedi.

Bitcoin daha geniş bir ölçekte benimseniyor

Ayrıca Gazmararian, daha fazla kişinin, kripto para birimi komisyonculuğu Coinbase gibi Nasdaq’ta listelenen borsalar aracılığıyla Bitcoin satın almaya başladığını ve bunu olumlu bir gösterge olarak gösterdiğini belirtti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu