Ekonomi Haberleri

Hong Kong Listesindeki Kripto Para Madencilik Şirketleri %97 Zararda

Hong Kong Listesindeki Kripto Para Madencilik Şirketleri %97 Zararda

Sichuan Eyaletinin Son zamanlarda ciddi yaptırımlar yaptığı kripto para madenciliği, Şirketler tarafından büyük derecede sarsılmalara neden oldu bunların arasında Loto Interactive Madencilik şirketininde %97’lik bir gelir kaybı yaşadı ve bunu öngörebildiklerini bildirdiler.

New York borsasında işlem gören BIT Mining’in bir yan kuruluşu olan Loto Interactive, Kripto Para bu ayın başlarında Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’na Çin’in Sichuan eyaletindeki tamamına sahip olduğu iki bitcoin madenciliği tesisinden enerji kesintileriyle ilgili olarak ilgili güç tedarikçilerinden bildirimler aldığını açıkladı.

Bu nedenle her iki tesiste tüm aktivitelerini askıya aldı. Loto, üçüncü maden tesisinin başlangıçta Haziran ayında faaliyete geçmesinin planlandığını, ancak Sichuan’daki hükümet politikası nedeniyle “işletmelerin yeniden başlama zamanını tahmin edemediğini” sözlerine ekledi.

Bu, yalnızca özel işletmeleri değil, aynı zamanda halka açık şirketleri de etkileyen Çin’in bitcoin madenciliği baskısının dalgalanma etkisinin son kanıtı.

Tümüyle, New York Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören BIT Mining, Sichuan’da şu anda süresiz olarak askıya alınan üç bitcoin madenciliği tesisine tamamen sahip olan Loto Interactive’de %60’lık kontrol hissesine sahip.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu