Altcoin HaberleriHaberlerHolo (HOT)

Holo Coin İlgi Çekici Bir Kriptodur, Ancak Yatırımcılar Dikkatli Olmalı

Bitcoin (BTC-USD), blok zinciri ve kripto para birimleri kavramını tanıttığından beri, bu dijital ekosistem uzun vadeli bir güvenilirlik arayışı içinde. Kurumsal yatırım fonlarının akışının ötesinde, kripto endüstrisi Holo (HOT-USD) biçiminde bir sonraki en büyük öncüyü bulmuş olabilir.

Tek başına bu gerçek, Holo’yu ve inovasyonunu kendi içinde bir paradigma kayması yapar. Merkezi olmayan alandaki önceki gelişmeler, Ethereum (ETH-USD) gibi orijinal blok zinciri konseptinde iyileştirmeler içeriyordu.

Bu durumda, yatırımcılar, geliştirilmiş mimarinin sayısız uygulaması nedeniyle, esas olarak iş kanıtı protokollerini ortadan kaldırdığı için ETH belirteçleri için yaygara kopardı.

Bitcoin blok zincirinde madenciler, işlemleri doğrulama hakkını kazanmak ve böylece dijital ödül jetonları kazanmak için giderek daha karmaşık sorunları çözme şeklinde “iş” yapmalıdır. Ethereum ve diğerleri, topluluk katılımının kaba bilgi işlem gücünden çok daha değerli olduğu, hisse kanıtı kavramını iletti.

Cardano (ADA-USD), web sitesine göre, hakemli araştırmalara dayanan ilk hisse kanıtı blok zinciri platformudur. ADA’nın son derece karlı çalışmasının gösterdiği gibi, blok zincirindeki iyileştirmeler kazançlı sonuçlar verebilir.

Doğal olarak bu, Holo kripto parası için fazlasıyla iyiye işaret ediyor çünkü bu sadece bir gelişme değil, tamamen farklı bir konsept.

Holochain sistemi, söz konusu mimariyi kullanan merkezi olmayan uygulamalar (kripto dilinde DApp’ler) için depolama ve işlem gücü sağlamak için bir dizi ana bilgisayara dayandığından, kaynak gereksinimlerini bir sistem üzerinden dağıtarak Bitcoin madenciliğinin aşırı enerji tüketimini ortadan kaldırır. daha geniş tuval.

Ayrıca, patent makbuzunun da ima ettiği gibi, holochain çalışır. Peki, ne yanlış gidebilir?

Dikkatinizi Çekebilir: DENT Coin Fiyat Tahmini: DENT Coin 2022’de Patlayacak mı?

Decentralization, Holo İçin Kırılan Her Şey Değil

Holo geleceği için fiyat tablosuna üstünkörü bir bakış ve cüzdanınızı açma dürtüsüne sahip olmamak zor. Kripto en düşük noktasındayken, bir kuruşun çok küçük bir bölümünde el ticareti yapıyordu. Yazma sırasında, her jeton iki peni değerindedir.

Yüzde olarak, bu ciddi bir karlılık. Yine de, Holo’ya büyük para yatırmadan önce temelleri dikkatlice düşünmelisiniz. Ve açıkçası, kripto alanında kaybetmekten rahatsız olacağınız herhangi bir miktarda paraya bahse girmemelisiniz.

Prensip olarak, P2P uygulamaları ve daha geniş ademi merkeziyetçilik kavramı çok moda olsa da, aşırıya kaçmış da olabilirler. Bence bu klasik bir “ne dilediğine dikkat et” vakası. Mükemmel bir örnek, yakın zamanda Coinbase (COIN) halka arzıdır.

Görüyorsunuz, herkes ademi merkeziyetçiliği ve onu Sam Amca’ya yapıştırmayı seviyor – ki bu asla olmayacak! – modelin tuzaklarını anlayana kadar. Halka arzdan önce, New York Times, günlük Coinbase kullanıcılarının hesaplarının kilitlenmesi veya daha da kötüsü, hesaplarının saldırıya uğraması ve boşaltılması gibi kabus durumlarına nasıl maruz kaldığına dair bir haber yayınladı.

Bildiğin gibi şeyler oluyor. Ancak bu olduğunda, genellikle hükümete ya da bir otoriteye – merkezi bir otoriteye – ağlarız. Bununla birlikte, çılgın kripto dünyasının vahşi, vahşi batısında yürürken, aşırıya kaçan bir uyarıdır.

Times’ın belirttiği gibi, “İnsanların parasını koruyan ve bankaların sıkı güvenlik sağlamasını gerektiren birçok yasa, dijital para birimleri için geçerli değildir.”

Şimdi bu konsepti sansürsüz içerikte uzmanlaşmış DApp’lere uygulayın. Prensipte kulağa harika geliyor. Ama dürüst olalım arkadaşlar. Sansürle ilgili çığlıklar duyduğunuzda, genellikle en aşağılık şeyleri sonuç veya sorumluluk olmadan söylemek isteyen insanlardan gelir.

Adem-i merkeziyetçilikle ilgili sorun bu – kötünün yanında iyiyi de almalısınız. Ve işler ters gittiğinde (kaçınılmaz olarak yaptıkları gibi) hesap verebilirlik ve koruma eksikliği nedeniyle ademi merkeziyetçiliğin merkezileşmeden daha kötü olduğu iddia edilebilir.

Ama Satın Almalı mıyım?

Bununla birlikte, yukarıdakiler, ani fiyat hareketini etkilemeyebilecek uzun vadeli konulardır. Sonuçta, insanlar sanal para birimiyle ilgili herhangi bir şey için deli oluyorlar. Bu nedenle, bu duygusal olarak yüklü bağlamda, Holo’nun buradan önemli ölçüde daha yükseğe çıkabilmesi mantıklıdır.

Bunu söyleyeceğim. Holo’yu satın almayı planlıyorsanız (ve evet, bunun cazip olduğunu biliyorum), bunu bir pompala ve boşalt şemasıyla yapın. Token, düşüş eğilimi gösteren bir baş-omuz oluşumunun ardından zaten dalgalı bir hal aldı. Dolayısıyla mevcut ralli kısa ömürlü bir ölü kedi sıçraması olabilir. Endişelere ek olarak, tüm coşkulu piyasa hareketlerinin sonunda doğru olması.

Her şeyden önce, Holo’ya yorum bir kumar gibi davranın. Bu, eğer yapmaya karar verirseniz, tekerleği sorumlu bir şekilde döndürmek anlamına gelir.

Yayınlandığı tarihte Josh Enomoto, BTC, ETH ve ADA’da uzun bir pozisyona sahipti.

Sony Electronics için eski bir kıdemli iş analisti olan Josh Enomoto, Fortune Global 500 şirketleri ile büyük sözleşmelere aracılık etmesine yardımcı oldu. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, yatırım piyasalarının yanı sıra hukuk, inşaat yönetimi ve sağlık dahil olmak üzere çeşitli diğer sektörler için benzersiz, kritik bilgiler sağladı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu