Bitcoin Haberleri

Hollywood’un Bitcoin Destekçisi Spike Lee, BTC’nin Egemen Olma Potansiyelini Vurguladı

Ana akım, Hollywood ünlüleri daha önce Bitcoin‘in ticari dünyasına dalmıştı. Örneğin, Alec Baldwin, kripto para birimi değişimi eToro için bir satış danışmanı olarak görev yaptı ve Neil Patrick Harris , bitcoin ATM operatörü CoinFlip‘i tanıtmak için ortaklık kurdu.

Ancak, Bitcoin‘e bağlı ticari ürünleri satmaya başlayan en son film dayanağı olarak, Spike Lee şimdi Bitcoin’in altında yatan kültürel güç ile bugüne kadarki kamuoyu algısı arasında en büyük sinerjiyi sunabilir.

Statükoya meydan okuyan ve Amerika’nın yetersiz hizmet alan popülasyonlarının hikayelerini vurgulayan filmleriyle tanınan aktör ve yönetmen, kullanıcıların bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilecekleri dijital kiosklar işleten Coin Cloud için yakında çıkacak bir reklamda yönetiyor ve başrol oynuyor..

“Eski para bizi almayacak; The New York Times’a göre Lee, reklamda bizi aşağı itiyor” diyor . “Dijital isyan burada.”

Reklam, Wall Street’te ve New York City’nin diğer ikonik yerlerinde Haziran ayında çekildi ve ayrıca transseksüel aktris Mj Rodriguez ve travesti Shangela’yı da içeriyor. Henüz yayınlanmamasına rağmen, spot, Bitcoin gibi merkezi olmayan ve izinsiz bir monterey ağının geleneksel finansal sistem tarafından başarısızlığa uğrayan ve büyük ölçüde güçler tarafından görmezden gelinenlere sunabileceği gücü vurguluyor gibi görünüyor.

Bir ATM aracılığıyla bitcoin alırken bazı ödünleşmeler olabilir , ancak bu kiosklar genellikle yeni kullanıcılar için oldukça erişilebilir portallardır. Ve Lee, Bitcoin şirketleri tarafından işe alınan ünlüler arasında en sonuncusu olsa da, önemli kültürel katkıları ile büyüyen finansal devrim arasındaki örtüşme yadsınamaz.

Lee, Times’a , “Son kırk yıldaki çalışmalarımı bilen biri varsa, dünyayı nasıl gördüğümü de biliyorsunuzdur ve bana yaklaştıklarında, sıraya giriyor” dedi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu