Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Hızlı büyüyen Rain borsası Shiba Inu’yu eklemeye karar verdi

Rain borsası Shiba Inu Listeliyor

Ortadoğu’nun en hızlı büyüyen kripto para borsası Rain’in temsilcileri, Shiba Inu meme tokenini listelemeyi planladıklarını açıkladı. Ticaret platformunun yönetimi bunu Twitter’da duyurdu. Projenin basın servisi, bu kripto para birimini ve devasa topluluğunu sevdiğini vurguladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Aynı zamanda, örgütün temsilcileri kesin tarih vermeyi reddetti ve bunun yakın gelecekte olacağını da doğrulamadı. Sosyal medya kullanıcıları, olasılığın yüksek olduğu, ancak yine de değişebileceği sonucuna vardı.

Aynı zamanda, Watcher Guru analistleri, Rain yönetimi ile Shiba Inu temsilcileri arasında hizmet işlevine bir jeton eklenmesiyle ilgili bir diyalogun zaten gerçekleştiğini kaydetti. Uzmanlar, öngörülebilir gelecekte kripto para biriminin ticaret çiftleri arasında görüneceğine dair güvence verdi.

Dikkatinizi Çekebilir: Ripple ODL, Küresel Erişime Ulaşmaya Yakın Kripto Paradır!

Rain yetkilileri daha sonra bu bilgiyi doğruladı ve şu anda Shiba Inu’nun geliştiricileri ile bir listeleme görüşmesi yapmaya çalıştıklarını söyledi. Proje ekibi bu prosedürü uygulamak ve yeterli likidite sağlamak için çalışıyor. Firma, Orta Doğu vatandaşlarının Shiba Inu köpek ırkına adanmış meme jetonuna artan ilgi gösterdiğini söyledi.

Piyasa analistleri, bölgede hızla büyüyen kripto para birimi değişim platformunun görünümünün Shiba Inu’nun kısa vadeli değerini olumlu yönde etkileyebileceğinden emin oldu. Bugün itibariyle, token 99 borsada listeleniyor ve Rain yüzüncü olabilir.

Daha önce CoinFili.com, en büyük Ethereum sahibinin 1,17 milyon dolar değerinde 49 milyardan fazla Shiba Inu SHIB tokeni satın aldığını bildirdi.Bu, 25 Şubat 2022’de gerçekleşti. O sırada analistler, bu olayın kripto varlığının değerinde daha fazla büyüme için bir sinyal olabileceğini öne sürdüler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu