Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriStellar (XLM)

Hızlandırıcı Stellar, Altcoin XLM’yi ilk 30 kripto para birimi sıralamasına döndürdü

Stellar (XLM) uçuyor...

Stellar (XLM) kripto para biriminin geliştiricileri, Latin Amerika’da blok zincirinde ödeme çözümlerinin geliştirilmesi için bir hızlandırıcı platform oluşturulmasında yer alacak. Program, gelecek vaat eden girişimlerin seçiminde uzmanlaşmış bir Amerikan şirketi olan MoneyGram ve Techstars’ın katılımıyla başlatıldı.

Hızlandırıcı, platformun üç organizatöründen uzmanlar tarafından ortaklaşa derlenen 13 haftalık bir kursa göre 12 şirketin personelinin eğitileceği üç yıllık bir çalışma için tasarlandı.

Kazanılan bilgi, girişimlerin ürünlerini tamamlamasına ve Latin Amerika’da ödeme uygulamaları başlatmasına yardımcı olacak. Stellar’ın blok zincirine odaklanması, kullanıcılara düşük komisyonlar sunmasına izin verecek ve MoneyGram uluslararası pazarlara erişim sağlayacaktır.

Hızlandırıcı Stellar, XLM'yi ilk 30 kripto para birimi sıralamasına döndürdü
Hızlandırıcı Stellar, XLM’yi ilk 30 kripto para birimi sıralamasına döndürdü

Hızlandırıcının yaratıcıları, bölge nüfusunun bankacılık hizmetleriyle düşük kapsama alanı ve geçen yıl Latin Amerika ülkelerinin kripto endüstrisine yapılan yatırımlarda on kat artış nedeniyle hızlı bir yatırım getirisine güveniyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin’in önümüzdeki hafta yükselme şansı çok az

Bu haber, XLM’nin haftayı daha yüksek bitirmesine ve ilk 30 kripto para birimine geri dönmesine yardımcı oldu. Genel olarak, Stellar’ın dinamikleri genel piyasa trendinden daha kötü görünüyor. Yatırımcılar, dijital para birimini 24 Şubat’ta bir sıçrama ile kenara çekerek, XLM’nin önümüzdeki hafta daha da düşmesini büyük bir olasılık haline getirdi.

Stellar - XLM Grafik
Stellar – XLM Grafik
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu