Ekonomi HaberleriHaberler

Hint Borsaları Ayı’nın Gelişinden Etkilenmedi

Hint Borsaları Ayı'nın Gelişinden Etkilenmedi

Hindistan’daki dijital varlık platformları, kripto para borsaları arasındaki ticaret hacimlerindeki düşüşün mevcut piyasa düşüşü sırasında endişe nedeni olmadığını söylüyor.

Business Insider India Cuma günü yaptığı açıklamada, borsaların bir sonraki büyük kripto patlaması için altyapılarını oluşturmaya çalıştıklarını bildirdi.

CoinSwitch Kuber CEO’su Ashish Singhal, raporda “Ayı piyasası, güvenliği daha da güçlendirmemiz ve bir varlık sınıfı olarak kripto hakkında daha fazla farkındalık yaratmak için eğitim girişimleri oluşturmaya çalışmamız için bir fırsat sunuyor” dedi.

Diğer Hint borsaları, CoinDCX ve WazirX de dahil olmak üzere CoinSwitch’in duygularını tekrarladı.

Hindistan’ın güç durumdaki iç kripto endüstrisi ülkenin düzenleyiciler ile tussled gibi yorumlar geliyor Flip-flopping doğmakta olan varlık sınıfı ile tek yumruk üzerinde.

Üstüne üstlük, son aylarda kripto piyasalarına küresel akışlar, Çin’in sektöre yönelik baskıları ve enerji kullanımıyla ilgili yenilenen şüphecilik de dahil olmak üzere bir dizi olumsuz haber akışının ardından azaldı.

CoinDCX CEO’su Sumit Gupta, “Elbette, güçlü ve net bir düzenleyici çerçeve mevcut olduğunda, tüm kripto endüstrisi önlemlerden faydalanacak ve ülkemizde kripto benimsemenin bir sonraki büyüme aşamasını ilerletmeye yardımcı olacaktır” dedi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu