Ekonomi HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Hindistan’ın RBI Valisi Kripto Para Hakkında Ciddi Endişeleri olduğunu dile getirdi

Medya platformları The Indian Express ve Financial Times tarafından düzenlenen bir etkinlikte konuşan Das ortaya hükümeti zaten endişeleri farkındadır ve dijital para konusunda son yönünü vermek için görevlendirilmiş olduğunu.

ilgili içerik : American Express, Kart Sahiplerine SZA NFT’leri Sunuyor

Das’a göre, kripto para birimlerinin düzenlenmesi konusundaki küresel tartışmanın ortasında, Hindistan Merkez Bankası, Bitcoin gibi dijital varlıkların ekonomiyi nasıl etkileyebileceği konusunda cevaplar arıyor.

Kripto para birimleriyle ilgili ciddi ve büyük endişelerimizi finansal istikrar açısından hükümete ilettik. Hükümet bir karar verecek. İlerlemeye devam edip etmeyeceği, tüm özel kripto para birimleri, gelecekte Hindistan ekonomisine ne gibi katkılar sağlayacağı konusunda daha güvenilir yanıtlara ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Daha inandırıcı açıklamalar ve cevaplarla ikna olmamız gerektiğini düşünüyorum. dedi.

RBI, Kripto Para Birimlerine Karşı Muhalefetini devam ettiriyor

Tarihsel olarak, RBI‘nin bir noktada yerel bankaların dijital varlıklarda ticareti kolaylaştırmasını yasaklayan kripto para birimleri konusunda katı görüşlere sahip olduğu biliniyor. Ancak karar ülkenin Yüksek Mahkemesi tarafından bozuldu.

ilgili içerik : Kripto Para Birimleri, Teksas’tada Yasal bir statü kazanıyor

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu