Altcoin HaberleriEthereum (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Hedge fonu, küresel finansal işlemlerin %50’sinin 10 yıl içinde Ethereum’u içerebileceğini söylüyor

Kripto para merkezli hedge fonu Pantera Capital’in ortak yatırım sorumlusu Joey Krug, Ethereum’un küresel finansal sistemde ayrılmaz bir oyuncu olma umutları olduğunu söyledi.

Bloomberg ile yaptığı bir röportajda Krug, tüm finansal sektör işlemlerinin %50’sinden fazlasının, teknolojinin altında yatan varlıklara atıfta bulunarak Ethereum’u içerebileceğini öngördü.

Dikkatinizi Çekebilir: SEC Başkanı’ndan yeni kripto uyarısı

Ethereum’un rekabetle karşı karşıya kalmasına rağmen, platformun pozisyonunun tartışılmaz olabileceğini ve minimum takas gibi yönlere atıfta bulunduğunu belirtti.

“Diğer zincirlerin yaptığı, Ethereum’un ademi merkeziyetçilik tarafında yapmadığı ve oldukça önemli olan çok fazla takas var. <…> Saati 10 ila 20 yıl ileri alırsanız, dünyanın finansal işlemlerinin çok büyük bir yüzdesi, hatta belki de %50’sinin kuzeyinde, bir şekilde, şekil veya form Ethereum’a dokunacaktır” dedi Krug .

Krug’a göre, Ethereum dönüm noktasına ulaşmadan ve rekabeti sallamadan önce, devam eden ağ geliştirme kilit bir rol oynayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu