Altcoin HaberleriChaLink (LINK)HaberlerKripto Para Haberleri

Hangi Altcoin’nin Fiyatı bir yılda %80 düştü? Haberin Detayları!

Chainlink (LINK) Fiyatı bir yılda %80 düştü... İşte detaylar!

Geçen yıl Mayıs ayında Chainlink (LINK) oranı 53 dolara ulaştı – bu, kripto para birimi tarihindeki en yüksek değer.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bununla birlikte, son 12 ayda madalyonun değeri yaklaşık %80 oranında düştü. LINK baskıya dayanamadı ve destek bölgesini 10 ila 19 dolar aralığında bıraktı.

9 Mayıs Pazartesi günü Chainlink %11 düşüşle 9.17 dolara düştü. Hafta boyunca, dijital para biriminin kapitalizasyonu %16’dan fazla azalarak 4.284 milyar dolara düştü ve CoinMarketCap web sitesine göre kripto para birimi derecelendirmesinde 28. sıraya düştü.

Geçen yılın sonunda, 1 milyon ila 10 milyon jeton bakiyesi olan LINK cüzdanları, toplam altcoin arzının %17’sini kontrol ediyor. 2022’nin başından beri, balinalar kripto para birimlerini terk ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Buffett, tüm BTC’leri 25 dolara bile almıyor

İlk destek bölgesi 10 ila 19 dolar aralığındaydı. Ancak Mayıs satışlarının arka planında işe yaramadı.

Cane Island Alternative Advisors ekibine göre, LINK önümüzdeki günlerde adres etkinliğinin artması durumunda 10 doların üzerindeki değerlere dönebilir. Geçici olarak, Mayıs ortasına kadar bir toparlanma gerçekleşmelidir.

Analistler, mevcut döngüde Chainlink oranının 19 dolara yaklaşması gerektiğini belirtiyor. Onlara göre, coin dibi buldu ve bir toparlanmaya hazırlanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu