Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Haftanın en önemli kripto haberleri

Kripto para haberleri, haftalık rapor.

“Benim gibi hevesli bir kripto tüccarıysanız, o zaman eminim ki şu soru aklınıza geldi: Bana ait olan kripto para biriminin varisi kim olacak?”.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Jeetu Kataria, Digital Financial Exchange (DIFX) CEO’su

“Komşunuza, en sevdiğiniz mağazaya, bara, sinemaya bir portakal hapı (bitcoin – yaklaşık A.A.) verin, Satoshi’nizi onlarla paylaşmaya başlayın. Sizden öğrenmeleri kolay çünkü sizi tanıyorlar. Göle atılan, çemberlerin ayrıldığı, gelecek nesillere fayda sağlayan o küçük taş olsun.

Paco de la India, bitcoin savunucusu

“Hükümet [ABD merkez bankası dijital para birimi üzerinde] bir çalışma yürüttüğünde, <…> otoriter bir şekilde hareket eden Çin ile – otoriter bir diktatörlük – rekabet etmeyeceğimiz sonucuna varacağını umuyoruz. Bunun yerine özel sektörümüzün rekabetçi çözümler üretmesine izin vereceğiz.”</…>

Dikkatinizi Çekebilir: Peter Thiel Bitcoin’e Geç Girdi

Jake Chervinsky, Politika Başkanı, Blockchain Derneği

“Ofisim, kripto ve blok zinciri şirketlerinden, SEC Başkanı Gary Gensler’den bilgi raporları talep eden, kripto topluluğu için külfetli, oldukça taraflı görünüyor ve yeniliği bastırıyor.”

Tom Emmer, ABD Cumhuriyetçi Kongre Üyesi

“Blockchain oyununun devrim niteliğinde bir kavram olduğuna şüphe yok, ancak şu anda kendimi bu şekilde finansal olarak destekleyebileceğimi düşünmüyorum. <…> P2E ekosistemi olgun ve sürdürülebilir olduğunda işimi bırakma ve blockchain oyunlarına başlama cesaretini bulacağımı düşünüyorum.”</…>

Jesus Dawal Jr., Filipinli oyuncu

“Konu araştırıldıktan ve yeterli farkındalık sağlandıktan sonra, düzenleyicilerin DeFi’yi düzenlemesi ve kötüye kullanımı önlemesi, alıştıkları finansal altyapıdan çok daha kolay olacak.”

Eric Chen, Injective Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su

“Bir teknolojiyi asla en kötü kullanım durumlarına göre yargılamamalısınız. <…> Kripto para birimi fidye yazılımlarından daha fazlasıdır, tıpkı paranın kara para aklamadan fazlası olması gibi.”</…>

ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Richie Torres

“Rusya, yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük ham enerjisini (esas olarak hidrokarbonlar – petrol ve doğal gaz şeklinde) ihraç eden ve en büyük gıda üreticilerinden biri olan en büyük ülkedir. Batı, satın aldıkları enerji ve gıdayı kendi itibari para birimleriyle tüketen dünyanın en zengin ülkelerinden oluşuyor. Bu plan sona erdi. Fiat para birimlerindeki ödemelerin dijital doğası sayesinde, ilk kez böyle bir ülkeden kaçınmak mümkün oldu.

Para bir enerji deposudur, ancak dünyanın en büyük enerji üreticisi artık en yaygın finansal araçları kullanamaz. Merkez bankaları, varlıkları dijital itibari para ağı operatörleri tarafından keyfi ve tek taraflı olarak kamulaştırılabilecekken, neden Batı fiat para birimleri şeklinde ‘biriktirsinler’?

BitMEX borsasının eski CEO’su Arthur Hayes

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu