HaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri

Haftanın en iyi kripto-metaverse’lerinin listesi

22 Haziran - 28 Haziran 2022 arasındaki son 7 gün içinde, metaverse platformlarıyla ilişkili birkaç kripto para birimi, fiyat açısından önemli ölçüde arttı ve kısa vadeli yatırımcıları memnun etti.

Uzmanlar, az bilinen projelerin raporlama döneminde lider hale geldiğini kaydetti. Hemen 4 sanal paranın fiyatı %50’den fazla arttı ve bunlardan biri neredeyse 3 kat değer artışı gösterdi.

Monavale (MONA) reytingin lideri oldu. Kripto para birimi döviz kuru $680.4’e ulaştı. Fiyatı geçen gün %28 arttı ve sadece geçen hafta toplamda %182.94 arttı. Projenin sermayesi küçük – sadece 6,94 milyon dolar Analistler, düşük likiditenin bu kadar hızlı bir değer artışı gerçekleştirmeyi mümkün kıldığını kaydetti.

Listedeki ikinci sırayı başka bir para birimi olan Medacoin (MEDA) aldı. Sanal varlığın değeri geçen gün %12 azalmasına rağmen, toplam değer artış oranı %95,9 olarak sabitlendi. MEDA belirteci, toplam piyasa arzı 2.29 milyon dolar ile 0.0000279 dolardan işlem görüyor.

Onurlu üçüncülük ise The HUSL (HUSL) kripto projesine gitti. Dijital para birimi, bir hafta önceki aynı değerlerden %60,3 daha yüksek olan 0.164 $ fiyat seviyesindeydi. Kapitalizasyon — 1,71 milyon dolar.

Yield Guild Games’in az çok bilinen bir diğer ürünü de kendi yatırımcılarını oldukça memnun etti. YCG tokeninin fiyatı, 7 gün öncesine göre %55,6 daha pahalı olan 0,631 dolara yükseldi. Piyasadaki toplam varlık arzı, 27 Haziran Moskova saati ile 11:20 itibariyle 72.81 milyon dolar.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: 21 Haziran – 27 Haziran 2022 arasındaki dönemde kısa vadeli yatırımcılar iyi bir kar elde etti. Piyasadaki toplam arz açısından en iyi 100 kripto para biriminin neredeyse tamamı hafta boyunca fiyatta artış gösterdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu