Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Analizleri
Trend

Haftanın En Çok Kazandıran Altcoinleri

Bu haftanın en iyi altcoinlerini sizler için analiz ettik. Altcoin listesine göz atabilirsiniz.

Kripto para piyasası uzmanları, 28 Haziran – 5 Temmuz 2022 haftası için kâr açısından en iyi altcoinlerden bahsetti. İlk 100 sanal para birimi arasında çok azının yatırımcılar için kar elde ettiğini belirttiler.

Raporlama döneminin lideri, değeri aniden 0.0646 dolara yükselen TerraClassicUSD (USTC) oldu. Haftalık oran artışı %139,76 olarak gerçekleşti ve bu da dijital para biriminin 663,29 milyon dolarlık bir sermaye ile en iyi kripto para birimleri sıralamasında 61. sırada yer almasına izin verdi.

İkinci sırayı, son 7 gün içinde yalnızca %9,73 ekleyerek fiyatı hafifçe yükselen Arweave (AR) kripto para birimi aldı. Oranı 11,28 dolardı ve piyasadaki toplam varlık arzı 376,78 milyon dolardı.

Merkezi olmayan bir finans platformu belirteci olan Curve DAO Token (CRV), geçtiğimiz hafta fiyatta yalnızca %2,5 kazanç elde ederek analistlerin listesinde 3. sırada yer aldı. Maliyeti 0,801 dolardı ve piyasa değeri 430,93 milyondu.

Sektör uzmanlarına göre, toplam madeni para arzı büyüklüğüne göre ilk 100 sıralamasındaki diğer kripto para birimleri yatırımcılarına kâr getirmedi.

En iyiler listesinin ikinci yüzünde yer alan daha az popüler sanal varlıklar tarafından çok daha iyi bir sonuç gösterildi. Analistler: Numeraire (NMR) %125,5 arttı ve 5 Temmuz 2022 Türkiye saatiyle 12:00 itibariyle 20,87$’dan işlem gördü, Prometeus (PROM) ve Bridge Oracle (BRG) kripto para birimleri ise %55,81 (5,77) ve %54,24 (4.46) değer kazandı sırasıyla.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, 26 Haziran – 2 Temmuz 2022 arasındaki dönemde DeFi sektörüyle ilgili en karlı kripto projelerini bildirmişti. Sonra lider Terra Classic (LUNC) idi. Piyasa uzmanları, piyasadaki istikrarsızlığa rağmen bu sektörün yatırımcılarına iyi temettüler getirdiğini kaydetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu