Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Hacker Bitcoin servetini ortaya çıkardı

“7 milyar dolarlık bitcoinim var.” Hacker servetini ortaya çıkardı

Hacker Gummo, yalnızca ilk kripto para birimindeki varlıkları nedeniyle Forbes milyarderler listesinde 369. sırada yer alabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Gummo takma adı altında saklanan hacker, YouTube kanalı Soft White Underbelly ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, 7 milyar doların üzerinde bitcoine sahip olduğunu söyledi. Forbes 2021 milyarderler listesine göre hacker 369. sırayı alacaktı.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Analistleri, Bu Altcoin’in büyümesinin nedenlerini anlattı

“Ben oldukça zenginim. Evet, istemezsem çalışmak zorunda değilim. 7 milyar dolar değerinde bitcoinim var” dedi Gummo.

2021’de dolandırıcılar 14 milyar dolar rekor kırdı. Dijital para birimleriyle ilgili suçlardan kaynaklanan kayıplar 2020’ye göre %79 arttı. Kripto para birimleri alanındaki en fazla suç, ikinci sırada dolandırıcılığa düştü – çoğu blok zinciri projelerini hacklemenin sonucu olan hırsızlık.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu