Altcoin HaberleriDecentraland (MANA)HaberlerKripto Para HaberleriStepn (GMT)

Günün En Karlı 3 Altcoin’i

En karlı bu 3 altcoini merak ediyorsan içeri!

12 ve 13 Mayıs 2022 arasında, genel altcoin, kripto piyasası duyarlılığı düşme eğilimindeyken, bir dizi madeni para büyük bir değer kazandı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Önde gelen kripto para birimleri değerlerinin %40’ını kaybetti, ancak bazı altcoin ve dijital varlıkların oranları rehabilite edilmeyi başardı. Günün analitik verilerine göre Stepn tokeni (GMT), yatırımcıların karlılığını %75 oranında artırarak bir günde en hızlı büyüyen varlıklar listesinde lider oldu. GALA ve MANA kripto para birimlerinin değeri %60 arttı.

Bu tür bir büyüme, uzmanlar tarafından, yüksek risklilikle ilişkili ticaret işlemlerinin spekülatif doğası olarak nitelendirildi. Nedeni aşırı oynaklıktı, günlük ortalama oranı %30 idi. Böyle bir seviye, varlık fiyatlarının yüksek oynaklığıyla bilinen kripto piyasası için bile aşırı.

Decentraland (MANA) ve Gala tokenleri de yatırım getirileri açısından ilk 3’te yer aldı ve bir önceki günün fiyatından %60 yükseldi. Analistlere göre, MANA kripto para birimi değerin %53’ünü kaybetmeden önce, ancak kaydedilen artış varlığın değerini piyasa dökümünden önceki değerlere döndürmek için yeterli değildi.

Aynı durum Gala sanal para biriminde de oldu. Bir piyasa çöküşünün arka planında, sanal para biriminin fiyatı %60 düştü. Şu anda, jeton oranı 1,03 dolara düzeltildi, Mayıs 2022’nin başında ise fiyat 1,4 dolardan düşmeye başladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance başkanı Terra için hayal kırıklığını dile getirdi

Analistlere göre, bireysel varlıklardaki yüksek ortalama günlük getiri örnekleri, piyasanın önceki pozisyonlarını düzeltmeye çalıştığını gösteriyor. Olumlu renge rağmen, dijital varlıkların piyasa değerindeki düşüş eğiliminin sona ermesinden bahsetmek için henüz erken.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, CryptoCapo takma adı altındaki bir kripto stratejistinin, Bitcoin’in yakın fiyat geleceği hakkındaki varsayımlarını ve Stepn (GMT) tokeni etrafındaki ticaret durumuna olan ilgisini paylaştığını bildirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu