Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerInternet Computer (ICP)Kripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriMoonbeam (GLMR)Stellar (XLM)
Trend

Günün En Çok Kazandıran Kripto Paraları

Bu Kripto Paralar Arasında Diğer Altcoinlerde Bulunmakta Bu Coinler Hangileri!

En büyük piyasa değerine sahip ilk 100 sanal varlığın sıralamasında yer alan kripto para birimleri arasında, 2 Haziran ile 3 Haziran 2022 arasındaki 24 saat içinde bir kerede 3 dijital paranın fiyatı %9’dan fazla arttı. Moskova saatiyle 09:40 itibariyle, bunlara İnternet Computer (ICP), Stellar (XLM) ve Moonbeam (GLMR) dahildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Diğer 3 kripto paranın fiyatı aynı zaman diliminde %8’den fazla arttı. Bunlar arasında IOTA (+%8.8), STEPN (+%8.63) ve Bitcoin SV (+%8.32) vardı. Diğer tüm sanal para birimleri, değer artışının bu kadar önemli göstergelerini gösteremedi.

Günün lideri İnternet Computer oldu. ICP oranı, önceki günün aynı göstergesinden %19.31 daha pahalı olan 9.01$’a yükseldi. Aynı zamanda, sanal para 2,11 milyar dolarlık bir sermaye ile en iyiler sıralamasında 32. sıraya yükseldi. Günlük işlem hacimleri 380,1 milyon $ olarak gerçekleşti.

İkinci sırayı Stellar kripto para birimi aldı. XLM sanal parası, düne göre %9,62 daha pahalı olan 0.1503$ değerine ulaştı. Varlık, 3.75 milyar dolarlık piyasa değeri ile en iyi sanal para birimleri listesinde 23. sırada yer alıyor. Tüccarlar 227,99 milyon dolar tutarında alım satım işlemleri gerçekleştiriyor.

İlk yüzün ilk yıldızı, en iyi kripto para birimleri sıralamasında onurlu 99. sıraya yükselen Moonbeam’di. GLMR’nin fiyatı son 24 saatte %9.07 artarak 1.38$’a yerleşti. Piyasadaki toplam arz 379.86 milyon$ ve işlem hacmi 32.02 milyon$’a ulaştı.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: analistler, meta veri deposuyla ilişkili kripto para birimlerinin potansiyelini incelediler. Uzmanlar, ilk üç projenin Sinverse (SIN), Genesis Worlds (GENESIS) ve Arcona gibi girişimleri içerdiğini kaydetti. Onlara göre, cari yılda, değerde önemli bir artış göstermesi gereken bu sanal varlıklardır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu