Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri
Trend

Günün en çok kazandıran kripto paraları

En iyi kripto paraların ne kadar kazandırdığına bir bakınız! Günün en iyi coinleri

Piyasanın yüksek oynaklığına ve önde gelen kripto para birimlerinin döviz kuru dinamiklerinin olumsuz göstergelerine rağmen, 6-7 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında, piyasa değerine göre ilk 100 derecesinden birkaç sanal varlığın değeri geçmişte arttı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Kripto piyasasının toplam arzı %5,5 düşüşle 1,22 trilyon dolara düştü, ancak eCash ve Gala dijital para birimleri son 24 saat içinde fiyatlarında yükselmeyi başardı. İlk sanal varlık, en iyi kripto para birimleri listesinde 52. sıraya yükseldi. XEC, 7 Haziran 2022 ET 11:35 itibarıyla 0,00005681 dolardan işlem görüyordu. Bu, bir gün önceki aynı göstergeden %9,98 daha yüksek. Uzmanlar, projenin piyasa değerinin 1 milyar doları aşarak 1.08 milyar dolara ulaştığını ve 24 saatlik işlem hacminin 188.88 milyon dolar olduğunu kaydetti.

Dikkatinizi Çekebilir: AVAX fiyatı bir günde %9 düştü

Kriptopara Gala, en başarılı kripto para varlıkları listesinde güvenle 75. sırada yer alıyor. Coinfili.com’a göre GALA tokeni, düne göre %5,52 daha pahalı olan 0,0833 dolardan işlem görüyordu. Sanal varlığın piyasa değeri 581,18 milyon dolara ulaştı ve tüccarlar 446,71 milyon dolar değerinde anlaşmalar yaptı.

Derecelendirmenin ikinci yüzündeki kripto para birimleri arasında lider, değeri 0,2871 $ olarak sabitlenen ve 6 Haziran’dan %3,21 daha pahalı olan Polymath (POLY) oldu. Dijital para birimi, listede 126. sırada yer alıyor ve toplam varlık arzının bir göstergesi olarak 258.07 milyon dolar, günlük işlem hacmi ise 132.78 milyon dolar.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: 30 Mayıs ile 6 Haziran 2022 arasındaki haftalık fiyat olarak en çok Waves (WAVES), Helyum (HNT) ve Cardano (ADA) sıralamasıyla arttı. Bu rakam, geçen haftaki rakamları %51,8 oranında aştı. Kripto para biriminin kapitalizasyonu 936,26 milyon dolardı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu