DeFi HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Analizleri
Trend

Günün En Çok Kazandıran DeFi Kripto Paraları

Bugünün en çok kazandıran, en iyi DeFi coinlerini araştırdık. Kripto piyasasının analistleri bakın neler söyledi.

Kripto para piyasası analistleri, merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki dijital paraların fiyat çizelgelerini inceledi ve 4 Temmuz ile 5 Temmuz 2022 arasında en karlı varlıklar hakkında konuştu.

Uzmanlar, piyasadaki durgunluğa rağmen, birkaç kripto paranın aynı anda yatırımcılara iyi getiriler getirmeyi başardığını ve kısa vadeli tüccarları memnun ettiğini belirtti.

Request (REQ) günün lideri oldu. Bu dijital para biriminin piyasa değeri açısından en iyi DeFi altcoinleri listesinin 44. satırında yer alarak 0.1243 $ değerine ulaştığı belirtildi. Son 24 saatte fiyatı %22.95 arttı ve toplam madeni para arzı 124.32 milyon $’a ulaştı. Tüccarlar günlük 87.53 milyon $’dan işlem tamamladı.

Bu karlı varlıklar listesinde ikinci sırayı Origin Protocol (OGN) projesi aldı. Platformun yerel token’inin döviz kuru, bir gün önceki aynı göstergeden %22,63 daha yüksek olan 0,327 $’a ulaştı. Sanal madalyonun piyasa değeri 129.26 milyon dolar olarak sabitlendi ve bu da en iyi DeFi kripto para birimleri sıralamasında 42. sırada yer almasına izin verdi. Günlük işlem hacimleri – 168.65 milyon dolar.

Son olarak, Numeraire (NMR) tokeni yatırımcılarını memnun etmeye devam etti. Son 7 gün içinde fiyatı %117,33 arttı, buna son bir gündeki %19,48’lik değer artışı da dahil. Moskova saatiyle 14:25 itibariyle, NMR 20.11$’dan işlem görüyordu ve piyasadaki toplam token arzı 118.45 milyon$, günlük işlem hacmi 111.89 milyon$’dı.

Daha önce, Coinfili.com editörleri 28 Haziran ile 5 Temmuz 2022 arasındaki haftanın en karlı altcoinlerini bildirdiler. Uzmanlar, büyük harf kullanımına göre ilk 100’den yalnızca birkaç kripto para biriminin raporlama dönemi boyunca yatırımcılar için kârlı olduğunu söyledi. TerraClassicUSD (USTC) lider oldu – %139,76.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu