Altcoin HaberleriDeFi HaberleriHaberlerNFT HaberleriTRON (TRX)Web 3.0

Grand Hackathon’un Yanında TRON’da Reddit Benzeri Forum Başlatıldı

Tron’un merkezi olmayan özerk organizasyonu TRON DAO, BitTorrent Zinciri (BTTC) ile ortaklaşa TRON Grand Hackathon 2022’yi başlatıyor.

 

Hackathon, TRON DAO’nun blok zincir teknolojisinin ve zincirler arası çözümlerin toplu olarak benimsenmesini teşvik etmeye yönelik uzun vadeli planının bir parçasıdır. Geçtiğimiz Aralık ayında Tron, topluluk tarafından yönetilen bir DAO haline gelerek tamamen merkezi olmayan bir projeye geçiş yaptı.

 

“Gelecek, merkezi olmayan depolama, merkezi olmayan uygulamalar, dijital varlıklar ve kripto para cüzdanlarının yaygın olduğu yerlerden uzak değil. TRON’un kurucusu HE Justin Sun, merkezi olmayan, eşler arası ve güvenli ağların artan kullanımıyla birlikte, blok zinciri Web 3.0’ın – merkezi olmayan web’in bel kemiği haline geliyor” dedi.

 

Bu Hackathon ile amaç, geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi), takas edilemeyen tokenlar (NFT’ler), GameFi ve Web3 alanında yenilikçi projeler oluşturma yetkisi vermektir.

Dikkatinizi Çekebilir: Maverick Protocol İçin 8 Milyon Dolarlık Finansman

Yetenekli geliştiriciler, tasarımcılar ve girişimciler için blok zinciri ile ilgili uygulamalar oluşturma ve ekosistemin büyümesini teşvik etme fırsatıdır.

 

TRON’da ve diğer blockchain platformlarında sağlam bir içerik ve eğlence topluluğu oluşturmayı hedefleyen Hackathon’un kayıtları 14 Şubat’ta başlıyor ve 7 Mart’ta sona eriyor.

 

Yarışmacıların kayıt formunu doldurmaları, giriş proje adlarının kategorisini belirtmeleri ve projelerinin mantığı ve özelliklerinin ayrıntılı bir tanımını vermeleri istenecektir.

 

Yeni TRON DAO Forum platformu üzerinden oylanacak. Forumdaki topluluk inceleme panosunun yanı sıra inceleme panelinde kripto uzmanları ve KOL’ler de yer alacak. Topluluk incelemecisinin puanları %40’ı oluştururken, kripto uzmanlarının ve KOL’lerin puanlarının her biri %30 olacaktır.

 

Yarışmacılar ayrıca proje tanıtımını, beklenen kilometre taşlarını ve başarılarını, ekran görüntülerini ve fotoğrafları ya da işlemeyi, ayrıca çalışan bir prototip ve videoyu kapsayan ayrıntılarla birlikte projelerini Forum’a göndermeye teşvik edilir. Son ikisi isteğe bağlıdır. Projeler değerlendirilirken, projenin Forum içindeki topluluk üyeleriyle olan etkileşimleri de dikkate alınacağından, bunun erken yapılması tavsiye edilir.

 

Bu, Hackathon’un ilk sezonu ve her biri dört parçaya bölünecek. DeFi, GameFi, NFT ve Web3. Toplam 500.000 $ ödüllü bu finansman etkinliği, TRON ve BTTC ekosisteminin büyümesini teşvik etmek için her üç ayda bir başlayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu