Bitcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberler
Trend

Göstergeler Bitcoin’de Ayı Zamanlarını İşaret Ediyor

Göstergeler Bitcoin'de Ayı Zamanlarını İşaret Ediyor, Bitcoin bir süre diplerde olabilir..

CryptoQuant CEO’su Ki-Yong Ju’ya göre, yakın zamanda Bitfinex platformundan Coinbase platformuna yaklaşık 15.000 bitcoin parası uçtu. Bu, piyasa yapıcıların müşteri satış emirlerini yerine getirmek için likidite kazandığını gösterebilir. Bu arka plana karşı uzman, kripto para piyasasının hala ciddi düşüş baskısı yaşadığını söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Hafta boyunca, amiral gemisi kripto para birimi büyük satışlarla karşı karşıya kaldı. Bir noktada, Bitcoin 20.000 $ işaretinin altında konsolide etmeye bile çalıştı.17 Haziran 2022’deki açık artırmada, amiral gemisi dijital varlık 20.700 $ alanına yaklaştı ve bir önceki güne göre değerinin %3’ünü kaybetti.

Bu arada, korku ve açgözlülük endeksi 9/100’dür. Bu da yatırımcıların paniğe kapıldığı anlamına geliyor. Böyle bir değerin en son Ağustos 2019’da gözlemlenmesi dikkat çekicidir. Birçok uzman, kripto para piyasasının TerraUSD stabilcoin’inin çöküşünden henüz toparlanmadığını belirtiyor.

Stabilcoin USDD, hala ABD dolarına sabitlenmesini sağlayamayan ciddi sorunlarla karşı karşıya kaldı. Ayrıca Three Arrows Capital fonu iflasın eşiğinde ve krizden çıkmak için elinden geleni yapıyor. Genel olarak, hızlı düşüş eğilimi, güç için birçok kripto para birimini test ediyor.

Coinfili.com daha önce, Three Arrows Capital’in kripto para birimi fonunun Terra (LUNA) ve TUSD’nin çöküşünden sert bir şekilde etkilendiğini ve 200 milyon dolarlık uzun bir pozisyona sahip olduğunu bildirmişti.Şimdi şirket sorunlarını çözmek için olası yollar arıyor.

Firma, finansal destek almak için üçüncü taraflarla anlaşma yapmaya hazırdır. Ancak 3AC fonu henüz yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayamıyor. BlockFi kreditörlerinden biri, yakın zamanda Three Arrows Capital’daki para kaybeden pozisyonlarının bir kısmını terk ettiğini söyledi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu