DeFi HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Google’ın Eski Bilim İnsanı, DeFi’nin Herkes için Amerikan Rüyası olduğunu söyledi.

Sektörün büyümesi artık küresel olarak bir milyar kişiye hizmeti hedefleyen ve sektördeki oyuncuları destekleyen teknolojiyi açıklanması yönünde çalıştıklarını da belirtti.

“Yani harika bir ekonomimiz var. On yıllar boyunca ve yüzyıllar boyunca inşa ettik, bu yüzden bunu gerçekten büyütecek bir sonraki dalga, daha fazla kapsayıcılık inşa etmek ve DeFi bunu somutlaştırıyor. Dolayısıyla, merkezi olmayan finans, temelde herkes için Amerikan rüyasıdır” dedi Azari.

ilgili içerik : FOMO Pay, Singapur Devleti’nden ilk kripto lisansı alan Şirket

Bir milyardan fazla insanla, DeFi endüstrisinin banka hesabı olmayan nüfusun çoğuna hitap edeceğini söyledi. Azari’ye göre sektör, dünya çapında insanlar tarafından tutulan 1 trilyon doların üzerinde kağıt parayı idare edebilir ve yönetebilir.

Azari, DeFi sektörünün ana satış noktasının geleneksel bankacılık sisteminin bazı eksikliklerini çözme yeteneği olduğunu belirtiyor.

“Ve bunların çoğunu düşük operasyonel maliyetle ve alıştıklarından çok daha güvenli bir şekilde yapmalarını sağlayan bir platformdan ilk elden faydalanacaklar. ABD’de banka hesabı olmayan 55 milyon insanımız var, bu yüzden bu sadece bir dış sorun değil […] Bu daha güvenli olacak ve bizim için daha iyi bir teklif olacak, çünkü bu insanlar bunu isterdi Azari, bu parayı Amerikan işindeki Amerikalı tüketicilere bankacılık sistemimizden çok daha iyi bir oranda ödünç verin” dedi.

Geniş ölçekli kripto kullanımına gerek yok

Azari, DeFi sektörünün daha fazla kişiye ulaşması için kripto para birimlerinin geniş çaplı kullanımından destek alması gerekmediğini öne sürüyor. Odaklanmanın velayet, para tutma, daha iyi faiz ve daha düşük ücretlerle ödemeler üzerinde olması gerektiğine inanıyor.

ilgili içerik : Şok Açıklama : SEC Başkanı, Son Kripto Para Rallisi Amerikan İnovasyonuna Zarar Verecek !

Ayrıca Azari’ye göre, sektördeki oyuncular merkezi platformlar yerine daha verimli bir sistem aradıkça ademi merkeziyetçilik eğilimi devam edecek.

Son aylarda, DeFi sektörü hakimiyet kazandı ve Ethereum’un değerini yeni rekor seviyelere çıkardı. Özellikle, Ethereum, çoğu DeFi projesi için temel teknoloji olarak kaldı.

ilgili içerik : Circle, Stablecoin’leri Destekliyor

Daha Fazla DeFi Haberleri İçin Tıklayınız.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu