Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Goldman Sachs CEO’su Kripto Para Birimlerinin “Olduğunu” Kabul Ediyor

Goldman Sachs CEO'su Kripto Para Birimlerinin "Olduğunu" Kabul Ediyor

Goldman Sachs’ın eski Başkanı ve CEO’su CNBC ile yaptığı bir röportajda hızla gelişen ekosistem hakkındaki görüşlerini paylaştı ve geleceği tahmin edemese de kripto para birimlerinin “olduğunu” kabul etti.

“Çok fazla değer kaybetti, ancak buna katkıda bulunan trilyonlarca dolarlık değerin olduğu bir noktada ve tüm ekosistemler onun etrafında büyüyor. Tabii ki, anında transfer ve kredi riskinin azaltılmasının faydalarına ve blok zincirinin tüm faydalarına sahibiz. “Geleceği tahmin edemiyorum ama bence bugünü tahmin edebilmek büyük bir şey, ‘Ne oluyor?’ Ve kriptoya bakıyorum ve oluyor”

Amerikalı bankacı daha önce CNBC ile yaptığı bir röportajda “belki bitcoin bir tür balondur” diyerek kripto para birimlerini eleştirmişti. Bitcoin’in mevcut fiyat düzeltmesine rağmen Blanfein, şu anda piyasaya pompalanan trilyonlarca doların basitçe göz ardı edilemeyecek kadar büyük olduğunu belirtti ve “Kesinlikle o suda bir küreğim olmasını isterdim” diye ekledi.

Dikkatinizi Çekebilir: YouHodler: Yenilikçi FinTech Platformu, Kripto Ekonomisine Erişimi Artırmak Için Yeni Paraları Entegre Ediyor

Kevin O’Leary, Raoul Paul ve Goldman Sachs yakın zamanda Bitcoin ve bir bütün olarak kripto piyasası hakkında konuştular ve Goldman Sachs, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli kazanımlar elde edeceğine inandıklarını belirtti. Yatırımcı Kevin O’Leary, Bitcoin’in bir savunucusu olmasına rağmen, NFT’lerin sermaye çekme potansiyeline sahip olduğuna inandığını, çünkü tokenize edilebildiklerini ve dijital ve hatta fiziksel varlıkların kimliğini doğrulamak için kullanılabileceğini ekledi:

“Önümüzdeki birkaç yıl içinde kimlik doğrulama ve sigorta poliçeleri ve emlak transfer vergileri konusunda çok fazla hareket göreceksiniz, bu da NFT’leri potansiyel olarak sadece Bitcoin’den çok daha büyük, daha akışkan bir pazar haline getiriyor.”

Bu hafta yayınlanan Goldman Sachs raporu, yatırım firmasının BTC’nin önümüzdeki beş yıl içinde 138.000 dolara ulaşabileceğine inandığını ortaya koydu. Blankfein artık bankanın bir parçası olmayabilir, ancak görüşleri Goldman Sachs’ın görüşlerini yansıtabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu